Každá žena by měla být hýčkána luxusním spodním prádlem!

Panache
Hana Benešová
09. Prosinec 2016

Synonymem luxusního spodního prádla je mimo jiné značka La Perla. La Perla obohatila novou kolekci, aby každý mohl obdivovat vkus jejích zákaznic. V nové kolekci najdou zákazníci nejen perfektně padnoucí a svůdné spodní prádlo, ale nově také dámské oblečení.

La Perla

La Perla

To, co bylo dříve určeno jen pro oči partnerů a hrdě ukazováno v intimním osvětlení ložnic, dostává nový háv. La Perla připravila novou kolekci, která v sobě snoubí eleganci, rafinovanost a pověstné kvalitní zpracování. Okořeněna je špetkou jemné extravagance, která zdůrazňuje pravou ženskost a smyslnost. V kolekci převládají originální, a přesto decentní kousky, jakými jsou klasické černé kalhoty či krajkové topy v nadčasových barvách.

Lise Charmel Ultra Feminin

Lise Charmel Ultra Feminin

Také renomovaná značka Lise Charmel nezahálí. Kolekce pro podzim a zimu tohoto roku obsahuje několik podkolekcí. Jednou z nich je Ultra Feminin. Je bohatá na rafinované linie, které obnovují přirozenost svádění, exkluzivní „staré“ květy jsou velmi lehce prošité.

Lise Charmel Splendeur Soie

Lise Charmel Splendeur Soie

Podkolekce Lise Charmel Splendeur Soie, jejíž hlavní složkou je hedvábí, je unikátní a elegantní. Samo hedvábí je vyšívané a ještě je pokryto jemnou výšivkou z tylu. Inspirací této kolekci byla krása křišťálu. Kolekce je založena na kontrastech, jasně modrá je lemována barvou perleti, křišťálově zelená je vyšívána barvou moře.

Panache Black

Panache Black

Spodní prádlo Panache má čtyři jedinečné podznačky, z nichž každá má výrazný vzor a každou prezentuje výrazná osobnost. Mezi nabízené podznačky patří: Panache, Cleo by Panache, Panache Black a Sculptresse.

Panache

Panache

Cleo by Panache je určena spíše mladším ženám a najdete v ní i velmi barevné, svěží spodní prádlo. Panache Black dýchá luxusem. Toto spodní prádlo má překrásné krajky nebo vyzývavé průstřihy. Značka Sculptresse je určena ženám s plnějšími tvary. A výborné je, že všechny podprsenky jsou k dispozici až ve velikosti K.

Simone Perele Amour

Simone Perele Amour

Mezi ikonickou značku spodního prádla patří Simone Perele a její model Amour, který v sobě kombinuje exkluzivní krajku s grafickým potiskem a každý rok přichází s novými, překvapujícími a odvážnými barvami.

Simone Perele Andora

Simone Perele Andora

Vůbec nejoblíbenější podprsenkou od Simone Perele je Andora. Je tak oblíbená, že se na světě prodá každou minutu jedna! Je již vlastně kultovním spodním prádlem, které si ženy oblíbily pro jeho nadčasový design a mimořádný komfort. Ženy s bujnými vnadami ocení, že je k dispozici až ve velikosti G.

Love Stories

Love Stories

Ať už jste romantická duše nebo nedáte dopustit na nejnovější trendy, upřednostňujete pohodlí nebo jste ryze sportovní tip, jistě si vyberete v nabídce spodního prádla Love Stories. Kolekci tvoří oblíbené trojúhelníkové bralletky, klasické podprsenky a kalhotky, pyžama, sexy boxerky, sametové košile, svůdné šatičky a celá řada doplňků – od roztomilých očních masek a ponožek až po krásné brože. Najdete zde vše pro každou příležitost, roční dobu i vaši konkrétní náladu.

Chantal Thomass

Chantal Thomass

V kolekci Chantal Thomass pro podzim a zimu letošního roku lze nalézt několik nepopíratelných kódů značky. Tato kolekce je nadčasová a mužsky ženská. Padne každé ženě tak dokonale, že již nebude chtít nosit jiné spodní prádlo. Kolekce se nese v barvách černé a bílé. Je provokativní, dravá a neskutečně sexy. Pokud si toto prádlo obléknete, stanete se ženou vamp.