Klenotnictví HALADA odhaluje čtyři exkluzivní kolekce před uvedením podzimního katalogu

Redakce Luxus.cz
19. Říjen 2016
Čtenost článku je: 15878 [?]
Klenotnictví HALADA exkluzivně nabízí ochutnávku čtyř luxusních kolekcí šperků, které odhaluje ještě před uvedením svého katalogu na novou sezónu. V novém katalogu se můžete těšit například na HALADA Masterpieces – luxusní šperky v limitovaném množství. Nyní se však nechme unést kolekcemi inspirovanými přírodou, krásou a smyslem pro design.

Kolekce HALADA Reef je inspirovaná neustálým pohybem, kouzlem okamžiku a krásou přírody. Stejně jako mořské proudy opracovávají předměty do nejrůznějších tvarů, tak v rukou zkušeného zlatnického mistra vznikla kolekce HALADA Reef. Nežné perly jsou zasazeny do nepravidelných forem matného a lesklého růžového zlata, které ozvláštňuje závoj jemných briliantů.

Kolekce HALADA Berry odkazuje na zlatnickou renesanční práci, přizpůsobenou požadavkům moderních žen. HALADA Berry zaujme odstíny přírodních barevných kamenů, které jsou zasazeny v nadčasových formách uměleckého šperku.

HALADA Ondine odhaluje touhu, kouzlo, smyslnost a šarm mystické mořské víly. Set šperků představuje kombinaci výrazného designu se vzdušností a lehkostí. Zlato je doplněno o elegantní brilianty a vytváří svěže působící organické tvary. Diamanty oslavují nadčasovou krásu, kterou podtrhuje řemeslná zručnost zlatnických mistrů, dávající vyniknout brilanci kamene, jeho žáru a trvalé kráse.

V kolekci HALADA Perseid se objevuje pestrá paleta barev, kterou vykouzlila sama příroda. Nepravidelné bublinkové tvary šperků z růžového a bílého zlata jsou ozvláštněny barevnými kameny různých velikostí, jež rámují jemné brilianty.

HALADA JEWELLERY