Klenoty Aurum představují svoji novou ambasadorku, Gabrielu Koukalovou

Redakce
12. Březen 2018
Královna českého biatlonu bude tuto šperkařskou znčku reprezentovat příští dva roky. “Úspěšná sportovkyně, která si i pro medaile z olympijských her či Světového poháru běhá perfektně upravená, byla jasnou volbou. Je totiž ztělesněním síly, píle, smyslu pro disciplínu, které se však skrývají za křehkou krásou”, říká jednatelspolečnosti Klenoty Aurum Rony Lori.

Právě Gabrielinu jemnou ženskost oslavuje její první kampaň pro Klenoty Aurum, v níž si užijete její přirozenost. Tu zvěčnil věhlasný fotograf Braňo Šimončík spolupracující s Klenotami Aurum již potřetí. Produkce se ujalo studio Cash Only a výsledek je skvělý!

“Od toho focení se líčím úplně jinak a mnohem jemněji. Přirozený look jsem si doslova zamilovala a cítím se v něm velmi dobře,” říká Gabriela Koukalová. Kampaň jako by mapovala celý den, který by kráska mohla prožít: rozcuchaná v oversized triku po ránu, za dámu v trenčkotu a s byznys hodinkami, v džínách a s drobnými řetízky na volný čas, ale i v luxusním prádle nebo oděná jen do spousty diamantů.

Nahé líčení krásně zvýraznilo půvabné pihy a dodalo šmrnc zrzavým vlasům. Její dokonalá, jakoby sluncem políbená pleť působí svěže a vypadá skvěle jak k večerním šatům a šperkům, tak i k lehce rockerskému looku, který si Gábina během focení vyzkoušela.

Po roli modelky si Gabriela vyzkouší také roli designérky. V druhé polovině roku totiž navrhne pro Klenoty Aurum vlastní šperk.

KLENOTY AURUM

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Soutěže společnosti