Klinika YES VISAGE představuje Program komplexního preventivního vyšetření

Redakce Luxus.cz
27. Říjen 2016
Moderní preventivní medicína dokáže včas odhalit potenciální rizika vzniku závažných onemocnění a umí pomoci jim předcházet. Hlavním cílem komplexní preventivní personalizované medicíny je mít nad svým zdravotním stavem opravdovou kontrolu.

Klinika YES VISAGE díky nejmodernějšímu vybavení svého centra preventivní medicíny a ve spolupráci se špičkovými odborníky od října nabízí komplexní vyšetření aktuálního zdravotního stavu, které je provedeno na jednom místě, v průběhu pouze jednoho termínu, pohodlně a v soukromí kliniky.

„Vyšetření je zcela bezbolestné a vše zvládneme v průběhu jednoho dne. Začínáme vstupním vyšetřením pomocí dotazníku a rozhovorem s lékařem. Odhalíme rizika v rodinné anamnéze, lékař s klientem probere aktuální zdravotní stav a historii. Klíčovou roli hraje také životní styl a vliv stresových faktorů,“ uvedl MUDr. Pavel Boček, Specialista v otázkách preventivní medicíny a onkologie.

Součástí vstupního vyšetření je analýza složení těla a zjištění hodnoty bazálního metabolismu. Následuje laboratorní vyšetření, které se skládá z biochemické a hematologické analýzy krve, moči a vyšetření stolice na okultní krvácení. Dále vyšetření obsahuje virologický a imunologický screening, u mužů se klinika zaměřuje také na prostatický antigen.

Samotným výsledkem je závěrečná lékařská zpráva, ve které lékař celkově vyhodnotí výsledky, které s klientem individuálně a detailně probere. Klinika YES VISAGE spolupracuje s významnými léčebnými zařízeními a pomůže doporučit vhodné specialisty v problematické oblasti. Klinika YES VISAGE přispěje za každého klienta 1500 Kč na nadaci Sluneční paprsek.

YES VISAGE

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže