KNIHA VŽDY JE CESTA ANEB ZTRACENÝ BÍLÝ MUŽ A CHROMÝ PES NAPŘÍČ KONTINENTY – BUĎTE JEJÍ SOUČÁSTÍ

Redakce Luxus.cz
19. Duben 2017

Příběh plný životních okamžiků, cestování, dobrodružství i nečekaných situací dvou parťáků HONZY a psa TEKYHO, kteří v určitý moment života spojili své cesty v jednu společnou napříč různými kontinenty. Byť se děj odehrává v rámci cestování se psem Tekym, kterého se kdysi jako chromého ujal autor Honza, a psů i cestování je v příběhu mnoho, tak kniha je především o schopnosti i v složitých situacích nahlížet na věci z různých úhlů a neztrácet humor, klid a rozvahu.

Honza - autor tohoto příběhu - si přeje vrátit do prostoru alespoň něco z toho, co sám obdržel na své cestě plné poznávání, ale i chyb, uvědomění a inspirace na základě skutečných událostí. Byl by rád, aby vše, o co se podělí, mělo nějaký užitek pro co nejvíce lidí včetně podpory charitativních organizací, se kterými spolupracuje dlouhodobě na různých aktivitách.

Honza se knihu rozhodl prodávat netradičním způsobem prostřednictvím HITHIT.COM, který propojuje kreativní lidi s těmi, kteří je chtějí podpořit. Sbírka na knihu, do které se každý může zapojit a i si ji tak předplatit s určitými bonusy startuje 19.4. a potrvá do 3.6. 2017. Přáním od začátku je, aby se sami budoucí čtenáři a fanoušci podíleli na zrodu knihy a tím se tak od začátku stali součástí celé myšlenky projektu, který knihou začíná. Až samotní čtenáři dávají příběhu a textům konkrétní význam.

Citlivé, ale přitom velmi reálné povídání o hledání toho, co je v životě zásadní opřené o ryzí selský rozum se schopností vše vnímat, pamatovat si a spojovat… a upřímně, kdo by si nechtěl přečíst příběh o pravděpodobně prvním psovi z Čech co viděl se svým páníčkem Machu Picchu na vlastní oči. Více informací naleznete na www.hithit.com a na www.vzdyjecesta.cz.