NEWS & ARTICLES

KOLEKCE AW 2017 KATEŘINY GEISLEROVÉ PODTRHUJE ŽENSKOU ELEGANCI

ARTICLE BY

Kateřina Geislerová patří mezi uznávané návrháře, kteří udávají směr české módní scény a svoje kolekce pravidelně prezentují během pražských fashion weeků. Na zatím poslední březnové edici designérka vyslala na přehlídkové molo kolekci pro letošní podzim/zimu, které nechyběla typická ženskost a elegance, oživená originálními střihy a vrstvením.

„Kolekci AW 2017 jsem nazvala UPSIDE UP, což ve volném překladu znamená „návrat k normální situaci“. Po předchozí kolekci, která se vezla „Na vlně“, je to pro mě vlastně návrat ke klasickému střihu – typicky ženské siluetě s útlým pasem, ale také k luxusním materiálům jako je vlna, kašmír, kůže a hedvábí. Tyto mimořádně kvalitní materiály podtrhují zdánlivě klasický vzhled, avšak nechybí zde nové nápady, prvky, detaily. S touto kolekcí současně dodržuji to, co na své práci nejvíce miluji, a to precizní krejčovinu a kvalitní střih," říká Kateřina Geislerová.

Nepřehlédnutelným prvkem kolekce, kterou divákům předvedla mezi jinými návrhářčina múza Simona Krainová či herečka Jana Plodková a modelka Aneta Vignerová, jsou klobouky české značky Tonak. S tou Kateřina Geislerová spojila své síly a vytvořila limitovanou sérii vlastních návrhů klobouků.

Barevně při tvorbě návrhářka sáhla po výrazných tónech vínové, červené, oranžové a žluté; neopomněla však ani světlé odstíny bílé a šedé, či oblíbenou tmavě modrou a černou. Modely z hřejivého úpletu, který hraje prim nejenom na svetrech, ale také šatech a kalhotách, doplňují skvěle střižené kalhotové kostýmy a kabáty.

Na základě opakující se poptávky ze strany mužů pak Kateřina vůbec poprvé kolekci obohatila o dvě pánské siluety, nesoucí se ve stejném duchu zdánlivé klasiky.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Kateřina Geislerová
604 873 864
kg@katerina-geislerova.com
V Kotcích 2, Praha 1

Firemní články

KOLEKCE AW 2017 KATEŘINY GEISLEROVÉ PODTRHUJE ŽENSKOU ELEGANCI

11.10.2017

Kateřina Geislerová patří mezi uznávané návrháře, kteří udávají směr české módní scény a svoje kolekce pravidelně prezentují během pražských fashion weeků.

V rámci pražského fashion weeku se představí i Kateřina Geislerová

29.8.2016

Největší a nejucelenější módní akce naší republiky se v minulých letech konala na takových zajímavých místech, jakými byly Strahovský stadion, skatepark Štvanice, budova bývalé Živnobanky či dokonce Právnická fakulty UK.

MÓDNÍ EVOLUSHION KATEŘINY GEISLEROVÉ, KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2016/17

5.5.2016

Nová kolekce pro sezónu podzim/zima 2016/17 návrhářky Kateřiny Geislerové nese název EVOLUSHION. Název vyjadřuje spojení tří slov: EVOLUTION, FASHION a ADAPTATION. Tato kolekce stylově zakončila jeden z přehlídkových dní Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

ŽENA PODLE KATEŘINY GEISLEROVÉ

10.2.2016

Kolekce známé české návrhářky Kateřiny Geislerové pro jaro/léto 2016 je vším, po čem žena touží a jaká si přeje být.
Kolekce je rozdělena do tří částí, kde se každá vyznačuje jinými materiály a barvami, ale všechny spojuje rukopis návrhářky vyznačující se ženskostí, elegancí, šarmem a neotřelostí.