NEWS & ARTICLES

KOLEKCE AW 2017 KATEŘINY GEISLEROVÉ PODTRHUJE ŽENSKOU ELEGANCI

ARTICLE BY

Kateřina Geislerová patří mezi uznávané návrháře, kteří udávají směr české módní scény a svoje kolekce pravidelně prezentují během pražských fashion weeků. Na zatím poslední březnové edici designérka vyslala na přehlídkové molo kolekci pro letošní podzim/zimu, které nechyběla typická ženskost a elegance, oživená originálními střihy a vrstvením.

„Kolekci AW 2017 jsem nazvala UPSIDE UP, což ve volném překladu znamená „návrat k normální situaci“. Po předchozí kolekci, která se vezla „Na vlně“, je to pro mě vlastně návrat ke klasickému střihu – typicky ženské siluetě s útlým pasem, ale také k luxusním materiálům jako je vlna, kašmír, kůže a hedvábí. Tyto mimořádně kvalitní materiály podtrhují zdánlivě klasický vzhled, avšak nechybí zde nové nápady, prvky, detaily. S touto kolekcí současně dodržuji to, co na své práci nejvíce miluji, a to precizní krejčovinu a kvalitní střih," říká Kateřina Geislerová.

Nepřehlédnutelným prvkem kolekce, kterou divákům předvedla mezi jinými návrhářčina múza Simona Krainová či herečka Jana Plodková a modelka Aneta Vignerová, jsou klobouky české značky Tonak. S tou Kateřina Geislerová spojila své síly a vytvořila limitovanou sérii vlastních návrhů klobouků.

Barevně při tvorbě návrhářka sáhla po výrazných tónech vínové, červené, oranžové a žluté; neopomněla však ani světlé odstíny bílé a šedé, či oblíbenou tmavě modrou a černou. Modely z hřejivého úpletu, který hraje prim nejenom na svetrech, ale také šatech a kalhotách, doplňují skvěle střižené kalhotové kostýmy a kabáty.

Na základě opakující se poptávky ze strany mužů pak Kateřina vůbec poprvé kolekci obohatila o dvě pánské siluety, nesoucí se ve stejném duchu zdánlivé klasiky.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Kateřina Geislerová
604 873 864
kg@katerina-geislerova.com
V Kotcích 2, Praha 1

Firemní články

ŽENA PODLE KATEŘINY GEISLEROVÉ

10.2.2016

Kolekce známé české návrhářky Kateřiny Geislerové pro jaro/léto 2016 je vším, po čem žena touží a jaká si přeje být.
Kolekce je rozdělena do tří částí, kde se každá vyznačuje jinými materiály a barvami, ale všechny spojuje rukopis návrhářky vyznačující se ženskostí, elegancí, šarmem a neotřelostí.

MÓDNÍ EVOLUSHION KATEŘINY GEISLEROVÉ, KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2016/17

5.5.2016

Nová kolekce pro sezónu podzim/zima 2016/17 návrhářky Kateřiny Geislerové nese název EVOLUSHION. Název vyjadřuje spojení tří slov: EVOLUTION, FASHION a ADAPTATION. Tato kolekce stylově zakončila jeden z přehlídkových dní Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

V rámci pražského fashion weeku se představí i Kateřina Geislerová

29.8.2016

Největší a nejucelenější módní akce naší republiky se v minulých letech konala na takových zajímavých místech, jakými byly Strahovský stadion, skatepark Štvanice, budova bývalé Živnobanky či dokonce Právnická fakulty UK.

KOLEKCE AW 2017 KATEŘINY GEISLEROVÉ PODTRHUJE ŽENSKOU ELEGANCI

11.10.2017

Kateřina Geislerová patří mezi uznávané návrháře, kteří udávají směr české módní scény a svoje kolekce pravidelně prezentují během pražských fashion weeků.