Kolekce Bvlgari accessories SS18 oslavuje svobodu projevu a emocí

Redakce
24. Leden 2018
Čtenost článku je: 17041 [?]

Bvlgari představil své doplňky pro jaro a léto letošního roku. Dýchá z nich odvážná tvořivost inspirovaná svobodou projevu a fascinací street artem, který ovládá moderní města. Kolekce doplňků Bvlgari Spring/Summer 18 oslavuje svobodu projevu, emocí a stylu. Definují ji sofistikované materiály a okouzlující styl.

Stejně jako velcí městští umělci vyjadřují čistou lásku svou prací, Bvlgari vyjadřuje svou vlastní myšlenku lásky svojí oblíbenou kabelkou SERPENTI FOREVER. Kolem spony kabelky, která je jak jinak než ve tvaru hada, jsou hned dva okouzlující hadi, kteří ztělesňují dvě poloviny srdce. V hadovitém tvaru lásky jsou k sobě tito plazi silně přitahováni, zatímco šest šípů proniká do středu srdce. Kabelku zdobí celkem 150 kovových čepů.

Kabelka SERPENTI NEON zezadu odhaluje zajímavou myšlenku. Na její přední části je silueta běsnícího hada, na její zadní části je tučný nápis FOREVER, který ponechává dostatek prostoru pro fantazii. Bvlgari tak vrací do světa módy neonové barvy, které jsou skvělým trendem dnešních dnů. K rozbití nudného kancelářského vzhledu se skvěle hodí kabelka SERPENTI VIPER. Její elegantní design je ozvláštněn neméně elegantní hadí sponou.

Kabelka DIVAS DREAM obsahuje množství malých kovových cvočků, které vytvářejí z kabelky skutečně luxusní kousek. Kabelka je inspirována punkem 70. a 80. let, k dostání je v různých pastelových barvách. Punková duše je v kabelce ztvárněna žensky a elegantně, kovové cvočky jí dodávají ultramoderní vzhled.

Galerie