NEWS & ARTICLES

KOLEKCE HELI PEAK PERFORMANCE PRO NÁROČNÉ LYŽAŘE

ARTICLE BY

Pro ty nejnáročnější lyžaře a freeridery vytvořila značka Peak Performance unikátní kolekci Heli. Oblečení Heli přináší lyžařům maximální volnost pohybu a maximální funkční vlastnosti.
Peak Performance pro vás připravila sérii 5 krátkých filmů A Skier Knows, díky kterým se dostanete do krásných hor a do světa lyžařských freeriderů. Níže se můžete podívat na první z nich: Spirit of Alaska.

Komplet Heli Gravity

Alpské bundy Heli v sobě skrývají dlouholeté zkušenosti s navrhováním inovativního a technického lyžařského oblečení. Tým Peak Performance vyvinul tuto kolekci jako jedno z nejpropracovanějších ochranných lyžařských oblečení. 3-vrstvý GoreTex® Pro shell (super odolný materiál) udržuje uvnitř své vlastní pohodlné mikroklima a uchovává veškeré vlivy počasí zanechává na vnější straně.
Přidejte bonusové funkce, jako je prostorná, pevná kapuce, díry na zipy pro perfektní odvod potu a dobré umístění kapes s mediálním směrování, a dostanete opravdu stylovou a vysoce výkonnou bundu, kterou budete moci nosit po mnoho zimních sezón, které jsou před vámi.
Kalhoty jsou vyrobeny ze stejného materiálu a vynikají sejnými funkcemi jako bundy. Mají dlouhé zipy po stranách pro odvod potu a teplé kamaše nastavitelné v pase.

Oblečení je 100% nepromokavé a větruvzdorné.

Profesionální freeriderka Matilda Rapaport obléká Heli Vertical.

Bunda Heli Vertical

Bunda Heli Gravity

Peak Performance obléká lyžařské instruktory Snowline.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

PEAK PERFORMANCE
731434801
club@vermont.eu
Roztylská 2321/19, Praha

Firemní články

Peak Performance, dobrodružná móda pro náročné

9.11.2016

Značka Peak Performance byla založena roku 1986 ve švédském Åre. Dnes je uznávanou značkou technicky vyspělého aktivního oblečení pro lyžování, které je funkční a zároveň stylové. Přes více jak 25 let značka nekompromisně dbá na kvalitu svých produktů.

POHODLNÉ BĚHÁNÍ SE SPORTOVNÍM OBLEČENÍM PEAK PERFORMANCE

7.7.2016

Švédská firma Peak Performance byla založena v roce 1986 a je uznávaná jako kvalitní výrobce funkčního a zároveň designového oblečení na lyžování. Zároveň nabízí oblečení a doplňky i pro jiné outdoorové sporty – běh, golf, túry – a v poslední době také linii volnočasového oblečení.

Official Press Release

PEAK PERFORMANCE PŘEDSTAVUJE BĚŽECKOU KOLEKCI JARO/LÉTO 2015

20.5.2016

Není nic lepšího, než uhánět cestou s větrem ve tváři a horami na obzoru. Udělat si občas zastávku, kdy se kocháme výhledem a neslyšíme nic jiného než na svůj dech. Běhat můžeme na horách i ve městě, svoje běžecké vybavení si bereme všude s sebou, proto je pro nás důležitá jeho skladnost a funkčnost.

KOLEKCE HELI PEAK PERFORMANCE PRO NÁROČNÉ LYŽAŘE

28.12.2015

Pro ty nejnáročnější lyžaře a freeridery vytvořila značka Peak Performance unikátní kolekci Heli. Oblečení Heli přináší lyžařům maximální volnost pohybu a maximální funkční vlastnosti.

Official Press Release

JARNÍ KOLEKCE PEAK PERFORMANCE

12.5.2014

Skandinávská sportovní značka vyrábí prémiové oblečení pro různé aktivity a právě kousky z její jarní kolekce se dokonale hodí pro současné proměnlivé počasí.