KOLEKCE HODINEK HUBLOT PRO NEZÁVISLÉ ŽENY

Andrea Mevaldová
17. Únor 2016
Společnost Hublot přináší dvě nové limitované kolekce, Big Bang Broderie Sugar Skull 41MM a Big Bang Broderie 41MM, představené na nedávné hodinářské výstavě v Ženevě. Zcela jedinečné hodinky na nejvyšší úrovni inovace s filosofii luxusu boří zavedená pravidla. Každá kolekce je ve třech provedeních (keramika, ocel a zlato) v serii 200kusů. Tváří kolekce se stala supermodelka Bar Refaeli, která ztělesňuje jedinečnost modelů Big Bang Broderie.

Big Bang Broderie Sugar Skull, 41MM Tyrkysová, tmavě modrá, světle růžová, fuchsiová, žlutá, oranžová, fialová... Barvy inspirované kolekcemi z módních přehlídek na rok 2016 tvoří motiv lebky na číselníku s jedenácti červenými spinely a kontrastují s lesklým černým pouzdrem. Hodinky jsou vyrobeny v limitované edici 200 kusů, mají pouzdro (41MM) z černé leštěné keramiky osázené 36 červenými spinely a jsou vybaveny automatickým samonátahem HUB1110 s rezervou nátahu 42 hodin. Model z růžového zlata zdobí 36 modrých safírů a čistotu oceli podtrhuje 36 růžových safírů. Pásek z přírodního kaučuku je zdobený černým saténem s barevnou výšivkou Sugar Skull.

Big Bang Broderie, 41MM Letošní model Big Bang Broderie používá dokonale zpracované výšivky a jejich smyslnost představuje ve třech barevných provedeních – černá v kombinaci s keramikou, stříbrná v kombinaci s ocelí, a zlatá v kombinaci se žlutým zlatem. Každý model je vyrobený v limitované edici 200 kusů, hodinky jsou vybaveny automatickým samonátahem HUB1110 s rezervou nátahu 42 hodin, a jejich číselník zdobí jedenáct diamanů. Pásek z přírodního kaučuku je zdobený hedvábným saténem s výšivkami.