NEWS & ARTICLES

KOLEKCE HODINEK HUBLOT PRO NEZÁVISLÉ ŽENY

ARTICLE BY

Společnost Hublot přináší dvě nové limitované kolekce, Big Bang Broderie Sugar Skull 41MM a Big Bang Broderie 41MM, představené na nedávné hodinářské výstavě v Ženevě. Zcela jedinečné hodinky na nejvyšší úrovni inovace s filosofii luxusu boří zavedená pravidla. Každá kolekce je ve třech provedeních (keramika, ocel a zlato) v serii 200kusů.
Tváří kolekce se stala supermodelka Bar Refaeli, která ztělesňuje jedinečnost modelů Big Bang Broderie.

Big Bang Broderie Sugar Skull, 41MM
Tyrkysová, tmavě modrá, světle růžová, fuchsiová, žlutá, oranžová, fialová... Barvy inspirované kolekcemi z módních přehlídek na rok 2016 tvoří motiv lebky na číselníku s jedenácti červenými spinely a kontrastují s lesklým černým pouzdrem. Hodinky jsou vyrobeny v limitované edici 200 kusů, mají pouzdro (41MM) z černé leštěné keramiky osázené 36 červenými spinely a jsou vybaveny automatickým samonátahem HUB1110 s rezervou nátahu 42 hodin. Model z růžového zlata zdobí 36 modrých safírů a čistotu oceli podtrhuje 36 růžových safírů. Pásek z přírodního kaučuku je zdobený černým saténem s barevnou výšivkou Sugar Skull.

Big Bang Broderie, 41MM
Letošní model Big Bang Broderie používá dokonale zpracované výšivky a jejich smyslnost představuje ve třech barevných provedeních – černá v kombinaci s keramikou, stříbrná v kombinaci s ocelí, a zlatá v kombinaci se žlutým zlatem. Každý model je vyrobený v limitované edici 200 kusů, hodinky jsou vybaveny automatickým samonátahem HUB1110 s rezervou nátahu 42 hodin, a jejich číselník zdobí jedenáct diamanů. Pásek z přírodního kaučuku je zdobený hedvábným saténem s výšivkami.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

HUBLOT Boutique
222310907
info@hublot.cz
Široká 9, Praha

Firemní články

Skupina Depeche Mode a společnost HUBLOT představuje další milník své spolupráce

12.4.2017

Tím jsou hodinky Big Bang Unico Depeche Mode. Finanční výtěžek z této limitované edice 250 kusů půjde na charitu, přesněji na vodu. „Obyčejnou“ tekutinu, kterou potřebují lidé po celém světě.

Jan Zvada, Coralie Teboul, Barbora Bergová, Benoit Lecigne

HUBLOT SLAVÍ 10. VÝROČÍ KOLEKCE ALL BLACK A 1. ROK OTEVŘENÍ NOVÉHO BUTIKU V PRAZE

16.12.2016

„Hublot - jiný způsob, jak postupovat“ říkají ti, kteří znají tuto jedinečnou švýcarskou luxusní společnost, kde je každý okamžik pohybem vpřed k vytvoření budoucnosti závratnou rychlostí.

Perfektní doplněk pro každou příležitost – hodinky Big Bang Pop Art "One-Click"

26.7.2016

Elegantní, moderní, sportovní, uvolněné, umírněné, vznešené, neodolatelné, efektní, rozradostněné, pozitivní. To jsou jen některé z přídavných jmen a stavů mysli, které evokuje mnohostranný a tvůrčí styl nové kolekce Big Bang Pop Art "One-Click" 39 mm.

KOLEKCE HODINEK HUBLOT PRO NEZÁVISLÉ ŽENY

17.2.2016

Společnost Hublot přináší dvě nové limitované kolekce, Big Bang Broderie Sugar Skull 41MM a Big Bang Broderie 41MM, představené na nedávné hodinářské výstavě v Ženevě. Zcela jedinečné hodinky na nejvyšší úrovni inovace s filosofii luxusu boří zavedená pravidla. Každá kolekce je ve třech provedeních (keramika, ocel a zlato) v serii 200kusů.

Spirit of Big Bang for Bruce Lee

BRUCE LEE INSPIRACÍ LIMITOVANÉ EDICE HODINEK HUBLOT

18.1.2016

Minulý rok se oslavvalo 75 let od narození Bruce Leeho. Značka Hublot na oslavu této legendy osovila nadaci Bruce Lee Foundation, aby se mohla podílet na designu originální výstavy „Legend Never Dies: Bruce Lee 75th anniversary Memorial Exhibition“.

Slavnostní otevření

ZNAČKA ŠVÝCARSKÝCH HODINEK HUBLOT OTEVŘELA NOVÝ OBCHOD V PRAZE

8.12.2015

Luxusní hodinářská značka Hublot otevřela ve čtvrtek 26. listopadu svůj nový obchod v Praze v Široké 9. Více než 300 významných hostů, věrných klientů a přátel značky si tuto událost nenechalo ujít a zúčastnilo se slavnostního otevření.

Official Press Release

HUBLOT

25.2.2015

Když se řekne HUBLOT vybaví se mi hodinky, Švýcarsko, Formule 1 a lyže. Jenomže to není vše, co bychom o značce Hublot mohli říct.

Official Press Release

VÍME, JAKÉ HODINKY NOSÍ ŠPIČKY SVĚTOVÉ KOPANÉ

19.6.2014

Již po několik večerů muži i ženy z celého světa bedlivě sledují obrazovku se zeleným trávníkem, kde za hlaholu a skandování fanoušků bojují o nejlepší výsledky ti nejlepší z nejlepších fotbalistů světa. Mistrovství světa ve fotbale probíhá na několika stadionech v Brazílii.

Official Press Release

NEONOVÉ HODINKY HUBLOT

8.7.2013

Odolat neonovým barvám bude toto léto téměř nemožné. Módní domy jsou jimi zaplavené a navíc jsou jen velmi těžko přehlédnutelné. Boty, trička, halenky, kalhoty, tašky, sluneční brýle a nejrůznější doplňky vnášejí do všech šatníků sluneční paprsky. Slaďoučké barvy jsou pro letní dny jako stvořené.

Official Press Release

DEPECHE MODE A HUBLOT PRO NEZISKOVKU "CHARITY:WATER!"

30.4.2013

Kapela Depeche Mode a hodinářská značka Hublot představily svůj nový společný plán – pomoci neziskové organizaci „Charity:water!“. Hlavní „hrdinkou“ je pitná voda – a její dodávání do zemí rozvojového světa.

Official Press Release

HUBLOT: DŽÍNOVÉ HODINKY

7.3.2013

Šik, rock’n’roll, sexy, klasický, autentický, nebo batikovaný… denim se přizpůsobí vašim přáním, stejně jako hodinky Hublot.

Official Press Release

HUBLOT ZEBRA BANG - HODINKY S DUCHEM AFRICKÉ SAVANY

19.1.2013

Společnost Hublot již v minulosti uvedla úspěšné modely Leopard Bang a Boa Bang s módním zebra vzorem. Nové hodinky Big Bang „Zebra Bang“ jsou zebrovaného vzoru plné, je nejen na pásku a na pouzdře, ale i na číselníku. S jejich typickými černobílými pruhy noc a den splynou v jedno.