kolekce X JEWELLERY jaro a léto 2018 je plna odvážných barevných kombinací

Redakce
08. Březen 2018
X Jewellery je mladá módní šperkařská značka pocházející z Dánska, která vznikla v roce 2013. Se šperky X Jewellery zapomenete na usedlý, nudný a konformní styl. X Jewellery jsou kombinovatelné náramky pro ženy s dostatkem odvahy, které se nebojí být jedinečné a originální. Do náramků X Jewellery vkládají své pocity a nálady.

Náramky X Jewellery jsou založeny na principu kotevního řetězu, který symbolizuje sílu, a odráží tak vlastnosti odvážné a cílevědomé ženy. Jednotlivé díly náramků při spojování vytváří tvar písmene X a dají se tak snadno měnit a přizpůsobovat příležitosti.

Na důležitou schůzku si můžete na náramek připnout přívěsek pro štěstí, na večírek můžete zvolit hned několik náramků najednou. Díly náramků jsou vyráběny ze stříbra ryzosti 925, odolného bronzu nebo pryže. Všechny náramky mají jedno společné – jsou nadčasové, ikonické a představují rovnováhu mezi uměleckým a funkčním šperkem.

Nová kolekce pro jaro a léto 2018 si hraje s neobvyklými a odvážnými barevnými kombinacemi. Náramek nazvaný Brave Harmony kombinuje světle růžovou se zelenou, duhový náramek Rainbow Rubber vytváří iluzi kaleidoskopu, žlutý náramek Yellow Breeze se stříbrnými přívěsky připomíná příjemný letní vánek.

Novinkou je také stříbrný přívěsek ve tvaru holubice míru nebo přívěsek nazvaný věčná harmonie. Novinky pro nadcházející sezónu jsou k dostání v prodejnách MIЯROR a také na e-shopu www.mirrorshop.cz.