NEWS & ARTICLES

Komfort bez kompromisů: luxusní hotel a restaurace Paloma v Průhonicích

ARTICLE BY

V pražských Průhonicích se nachází hotel Paloma, v němž si budete moci zarezervovat pobyt již od 14. listopadu. V tomto luxusním hotelu naleznete skvělé ubytování a restauraci s vysokou úrovní kuchyně. Hotel se postará o bezpečné parkování vašeho vozu, ubytuje vás v prostorném pokoji či suite podle vašich požadavků. Má útulné a prvotřídní vybavení, mezi něž patří například klimatizace či postele od značky Hästens. Na pokojích je kosmetika Hermés, všude je síť wifi a k tomu po dobu pobytu iPad zdarma.

Wifi, parkování, městské poplatky a bohatá francouzská snídaně – to vše je zahrnuto v ceně ubytování. Samozřejmostí je bezbariérový přístup a pokojová služba, která udělá vše pro spokojenost ubytovaných. Všechny čtyři typy pokojů mají vlastní terasu.

O něco větší, než ostatní, ji mají pokoje SUPERIOR. Tři pokoje s označením DELUXE nabízejí výhled na zmodernizované Květnové náměstí, JUNIOR SUITES nabízejí vždy dva samostatné pokoje, komfort ve velkém představuje pokoj SIGNATURE SUITES.

Restaurace Paloma (nesoucí jméno po velice úspěšné restauraci Andreje Babiše ve Francii) se prvním návštěvníkům otevře v úterý. Její majitel vsadil na jistotu v podobě michelinského šéfkuchaře Nicolasa Decherchi. V À la Carte menu jsou samé delikatesy, jako jsou žabí stehýnka, dva druhy kaviáru, královské langustiny, bretaňský humr či srnec.

Hotel Paloma má také vlastní pekárnu a cukrárnu. Domácí dorty a zákusky z cukrárny Paloma si nelze nezamilovat. Skvělé je také čerstvé pečivo – briošky, máslové croissanty či tradiční pain aux chocolat. Všechny dobroty si můžete nakoupit i domů. Nespokojíte-li se jen tak s něčím, je hotel Paloma tím pravým pro vás.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

*Paloma Průhonice
220 188 610
info@palomapruhonice.cz
Květnové náměstí 53, Průhonice

Firemní články

Komfort bez kompromisů: luxusní hotel a restaurace Paloma v Průhonicích

10.11.2017

V pražských Průhonicích se nachází hotel Paloma, v němž si budete moci zarezervovat pobyt již od 14. listopadu. V tomto luxusním hotelu naleznete skvělé ubytování a restauraci s vysokou úrovní kuchyně. Hotel se postará o bezpečné parkování vašeho vozu, ubytuje vás v prostorném pokoji či suite podle vašich požadavků.

Chcete zažít na Silvestra ten nejlepší gurmánský zážitek? Zavítejte do průhonické restaurace Paloma!

21.12.2017

Restaurace Paloma, která je mladší sestrou francouzské restaurace oceněné dvěma michelinskými hvězdami, byla otevřena teprve nedávno. Za projektem stojí Monika Babišová, která o svém díle říká: „Rádi bychom, aby zážitek našich hostů z restaurace a hotelu byl nezapomenutelný nejen z pohledu gastronomie, ale i designu a služeb.“