KONCERT STEEL PANTHER, 26.2. 2014 PRAHA - LUCERNA MUSIC BAR, 27.2. 2014 BRNO - KLUB FLÉDA

Michal Hutta
30. Prosinec 2013

Steel Panther je americká heavy metalová kapela známá především pro své vtipné texty a přehnanou pódiovou prezentaci parodující heavy metal a životní styl 80. let.

Turné začíná 4. února 2014 v holandském Groningenu. „Jak lépe nastartovat evropské turné, než v zemi drog a slávy,“ říká basista Lexxi Foxx. Spreading The Disease (S.T.D.) Tour navštíví různá místa po celé Evropě včetně Německa, Francie, Španělska, Velké Británie, ČR a Slovenska.

V roce 2012 byli Steel Panther oceněni jako „Nejlepší živá kapela“ na Loudwire Music Awards a porazili tak slavnější kolegy jako Iron Maiden, Metallica nebo Tool.

Steel Panther byli delší dobu nejlépe střeženým rockovým tajemstvím. Vzhledem k úspěchu jejich alba a živým vystoupením se kapela těší velké oblibě u fanoušků a stala se kultovní legendou na scéně v LA. Ke Steel Panther se na jevišti již připojili takové ikony rock and rollu jako jsou Steven Tyler z Aerosmith, Paul Stanley z Kiss, Corey Taylor ze Slipknot, Tom Morello z Rage Against The Machine / Audioslave nebo Chester Bennington z Linkin Park.

Vstupenky v síti ticketpro.cz

www.livenation.cz