Kosmetika Capri odhaluje tajemství Vaší ženské krásy

Redakce
05. Únor 2018
Český výrobce kosmetiky, společnost Kosmetika Capri, přichází právě teď s exkluzivní možností namíchat správné kosmetické produkty pro své zákaznice, přesně dle typu jejich pleti, věku a stylu života. Tento nový, unikátní projekt nese název "Tajemství Vaší ženské krásy".

Společnost tímto projektem poukazuje na to, jak je důležitá kvalitní péče a individuální poradenství pleti na míru. Zároveň se jedná o jakýsi benefit pro klientky, kterých si Kosmetika Capri nesmírně váží a i nadále je chce svojí péčí rozmazlovat. Klientkám bude pečlivě vybrána a namíchána luxusní kolekce pečujících krémů a kosmetických přípravků, které jsou plny ryze přírodních ingrediencí.

Ženy, které mají o krémy na míru zájem, musí Kosmetiku Capri pouze informovat o tom, jak vypadají a na kolik let se cítí. Dle jejich informací pak kosmetický guru vybere ty správné kosmetické přípravky na míru jejich pleti.

Pro získání jedinečných zázraků z osvědčených receptur, které Vaši pleť i krásu podpoří a maximálně vyjádří, stačí jen 5 jednoduchých odpovědí na základní otázky o Vaší pleti. Jednoduchý formulář na vyplnění naleznete zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfWZoPwozjAyDVGicC3_tDqLf_osfMuhvCgc3Jf7HacXxDdng/viewform.

Kosmetika Capri

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Kosmetika Capri

Soutěže společnosti