Kosmetika Capri představuje Andělskou kolekci

Redakce Luxus.cz
23. Listopad 2018

Kosmetika světové úrovně, inspirovaná kolébkou Česka a zároveň kosmetickou velmocí Francií přichází nyní na trh s novou kolekcí, která se zaslouženě nazývá ANDĚLSKÁ. „Vybraly jsme ty nejlepší produkty, co máme, sestavili jsme čtyři různé kolekce a pojmenovali je podle andělů, kteří je více než charakterizují,“ říká Ing. Jitka Poláková, ředitelka firmy a dodává:„zákaznice si tak dnes může vybrat kolekci Anděla Lásky, Radosti, Odvahy či Naděje.“ Každá klientka firmy Kosmetika Capri tak může mít doma svého anděla, který jí pomůže pečovat o pleť.

Anděly nakreslila ilustrátorka Denisa Prošková. Produkty vybrala osobně Ing. Jitka Poláková. A vznikla tak jedinečná kolekce kosmetiky, kterou chce mít doma každá žena.

Produkty Andělské kolekce v sobě snoubí nejnovější technologické postupy s přírodními ingrediencemi - kozí tuk, kozí syrovátka a tvaroh, dodávané z bio farmy ve slovenských Kysucích. Takto koncipované přípravky nenabízí žádná jiná kosmetická firma na světě.

ANDĚL RADOSTI

Neměl by se nám vytratit ze života, proto si ho budeme hýčkat. Udělejme si čas na drobnou radost, jako je péče o naší pleť.

1. Výživný denní krém s Q 10 a vitaminem E La Chèvre. Dodá pleti radostnou energii a přitom ji ochrání. Zjemňuje a vyhlazuje drobné vrásky, regeneruje a uklidňuje, udržuje přirozenou vlhkost pleti, reguluje pH pleti. Krém zabraňuje předčasnému stárnutí. 

2. Pleťový balzám s vůní udělá radost našim rtům. Balzám vhodný pro každodenní ošetření rtů a přesušených míst pleti, výborný i pro extrémní klimatické podmínky.

3. Výživný noční krém La Chèvre. V noci pracuje na naší radosti po probuzení. Krém je určen pro účinné noční ošetření pleti. Obsahuje významné antioxidanty a chrání pleť před předčasným stárnutím.

ANDĚL ODVAHY

Je naším nejdůležitějším spojencem, bez něj se nedá žít ani minutu. S příjemným pocitem ošetřené pleti budete mít odvahy dostatek

1. Denní omlazující krém s růžovým olejem Le Chaton. Dodá odvahu dehydrované pleti, intenzivně ji chrání a přináší osvěžení a pohodu. Krém obsahuje intenzivní hydratační a vitaminové složky, ochrání pleť před škodlivým slunečním a světelným zářením. Má detoxifikační a adstringentní (póry stahující) účinky.

2. Omlazující sérum Retinol Like Le Chaton. Uchovává mladost pleti a hydratuje ji. Sérum zpomaluje stárnutí také tím, že podporuje tvorbu kolagenu a kyseliny hyaluronové v kůži.

3. Noční krém s arganovým olejem Le Chaton. Poskytuje jemnost a omlazující výživu každé pleti. Regeneruje a vyživuje pleť. Obsahuje významné antioxidanty, vitaminy A i E, které chrání pleť před stárnutím.

ANDĚL LÁSKY

Zná svou cenu, když je zanedbávaný, stěhuje se pryč. Pečujte o sebe ať neztratíte Anděla lásky.

1. Výživný denní krém s vitaminem E Le Chaton. Dodá pleti veškerou potřebnou péči a přitom ji ochrání. Udržuje rovnováhu v hydrolipidické (ochranné) vrstvě pleti a omezuje tvorbu vrásek. Chrání pleť před působením volných radikálů.

2. Anti-ageing sérum Le Chaton. Uchovává mladost pleti a hydratuje ji. Sérum se silným anti-ageing a hydratačním efektem a látkami podporujícími přirozený hydratační faktor pokožky.

3. Noční regenerační krém s růžovým olejem Le Chaton. Poskytuje jemnost a výživu každé pleti. Noční regenerační krém s růžovým olejem zvyšuje jemnost a jas pleti, posiluje její pevnost a pružnost, omezuje tvorbu vrásek.

ANDĚL NADĚJE

Hlídá, abychom se příliš brzy nevzdávali. Proto začněte a vydržte, budete se svou pletí spokojeni.

1. Krém s kyselinou hyaluronovou Le Chaton. Dodá velkou dávku vláhy každé pleti, intenzivně ji chrání a přináší osvěžení a pohodu. Krém s kyselinou hyaluronovou je vysoce účinný hydratační krém s unikátním složením zajišťujícím viditelné omlazení každé pleti.

2. Rozjasňující sérum s vitaminem C Le Chaton. Rozjasní a hydratuje Vaši pleť, posílí naději k získání a udržení mladistvého vzhledu. Sérum rozjasňuje pleť a dodává potřebné množství energie k obnově pokožky, chrání před zevními vlivy a hydratuje. Postupně sjednocuje lokální barevné nedokonalosti pleti. Po pravidelném používání pleť zesvětluje.

3. Výživná tvarohová maska s medem Le Chaton. Poskytuje jemnost a omlazující výživu každé pleti. Výživná tvarohová maska s medem změkčuje a regeneruje pokožku a navrací jí přirozený tón. Vysoký obsah přírodních antioxidantů chrání pleť před poškozením a také před některými negativními následky způsobenými například slunečním zářením.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy