KOUZLO POHOVEK VYROBENÝCH V ITÁLII NAJDETE NA PRODEJNÁCH NATUZZI

Andrea Mevaldová
03. Květen 2016
Navštivte prodejny Natuzzi a objevíte nádherné stylové a hlavně pohodlné sedací soupravy z nové kolekce roku 2016. Užijte si kouzlo modulární pohovky Dorian navržené a vyrobené v Itálii, svůdné v každém prostoru, která se lehce stane hlavní atrakcí vašeho obývacího prostoru.

Čím jsou tyto sedací soupravy tak výjimečné a čím se liší od ostatních? Jsou krásně široké a pohodlné, na výběr je zde z mnoha typů včetně vysokých opěr zad. Výrobce tak zaručuje nejen dokonalé pohodlí, ale cílí tím i na další důležitý aspekt, a to soukromí i bezpečí, což je přesně to, co každý, kdo má krytá záda, pociťuje. Tento druh sezení se může umisťovat i do středu místnosti, aniž by se sedící cítil nepohodlně.

Výrobce neupřednostňuje pouze pohodlí, ale také se zaměřil na praktickou stránku, která je také velmi důležitá. Nechybí polohovací mechanizmy, díky kterým můžeme sezení doslova přetvořit v komfortní ležení a užít si chvilky relaxace.

Nadšení pro kůži dělají z Natuzzi vlajkovou loď v nábytkářském průmyslu v celosvětovém měřítku. Můžete si vybrat z několika druhů potažení - kůže Natural a Protecta. Kůže Protecta jsou potažené ochrannou vrstvou, která je dělá odolnými a ideálními pro praktické a denní použití. Natuzzi to nejsou pouze sedací soupravy, Natuzzi navrhuje a vytváří prostor pro vaši pohodu, a dovolí vnímat krásu kolem vás.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor