NEWS & ARTICLES

Královské Café

ARTICLE BY

Mariánské Lázně oplývají nezaměnitelnou atmosférou poklidu. Léčivé prameny, nádherné parky a krásné hotely zde doplňují i příjemné kavárny. K těm nejhezčím, které svým stylem navíc upomínají na slavné období lázní z dob vlády císaře Františka Josefa, patří Café Imperial.
Vznosný styl kavárny je dán celkovým laděním interiérů královského hotelu Danubius Health Spa Resort Imperial **** Superior, který má nádherný výhled na hlavní park západočeských lázní. Hotel byl postaven na místě původního léčebného domu s názvem Kaiser von Oesterreich. Společně s novým léčebným oddělením, spa centrem Neapol a historickým lázeňským resortem Hvězda tvoří Imperial královské trio – dokonalou destinaci pro lázeňskou dovolenou.

Café Imperial už při příchodu okouzlí noblesou, která vkusně spojuje historický interiér laděný do lehké růžové, syté oranžové, červené a zlaté, ve spojení s čistoskvoucí bílou. Barevnost prostoru nakonec dorovnává kontrastní ebenově hnědá na moderním nábytku s historizujícími prvky. Světlé prostředí umocněné jemným osvětlením, stejně jako vzdušnost prostoru navozuje už během prvních chvil pozitivní atmosféru. Komfortní posezení vám pak dá pocítit pohodlí, jaké zažívali členové královských rodin, kteří se v Mariánských Lázních kdysi setkávali.
V unikátní kavárně v centru Mariánských Lázní si vychutnáte každý šálek kávy a kávových specialit, oblaží vás ale i nabídka voňavých čajů a různých nealkoholických nápojů. Máte-li ale chuť na sklenku dobrého vína, nebo nějaký ten likér, pak i v tomto ohledu se v Café Imperial ocitnete na správném místě. Kavárna zaujme také milovníky sladkého pokušení, zvláště ty, kteří rádi ochutnávají domácí dezerty.

Skvělou atmosféru prostoru a vynikající chuť nápojů a zákusků doplňují v Café Imperial pravidelné taneční a pěvecké večery. Po občerstvujících procházkách parky a okolními lázeňskými lesy a nejrůznějších léčebných kúrách přijde jistě vhod trochu si v Café Imperial odpočinout a načerpat síly nejen báječným pohoštěním, ale také milým kulturním rozptýlením. Na takové příjemné chvíle se pak dlouho nezapomíná.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

DANUBIUS HOTELS GROUP
354655501
info@badmarienbad.cz
Masarykova 22. Mariánské Lázně

Firemní články

Official Press Release

DANUBIUS HOTELS GROUP – LÉČEBNÉ HOTELY V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH SÁZÍ NA PŘÍRODNÍ PROCEDURY

21.8.2014

Celkem 10 špičkových hotelů nabízí v současnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně (LLML), jež jsou součástí Marienbad Kur&Spa Hotels Danubius Hotel Group. Lázeňské hotely Nové Lázně, Centrální Lázně, Maria Spa Courtyard, Hvězda, Imperial, Grandhotel Pacifik, Butterfly, Vltava, Svoboda a Labe.

DANUBIUS HEALTH SPA RESORT CENTRÁLNÍ LÁZNĚ**** JE NEJLEPŠÍM MÍSTEM PRO REGENERACI TĚLA I MYSLI

6.8.2015

Honosná stavba hotelu Centrální lázně patří mezi architektonické skvosty a nejzachovalejší budovy v Mariánských Lázních. Stojí u Mariina pramene na místě, kdy byly před 200 lety slavné lázně založeny.

Nedaleko hotelu jsou novobarokní kolonády, zpívající fontány i krásné parky. Místo jako stvořené pro odpočinek a relaxaci.

NAVŠTIVTE NOVÉ LÁZNĚ, DOMINANTU MARIÁNSKÝCH LÁZNÍ

23.2.2016

Hotel Danubius Health Spa Resort Nové Lázně patří k neodmyslitelným dominantám centra Mariánských Lázní. Hotel nese označení jako pětihvězdičkový, a toto označení si také právem zaslouží. Bohatá historie se zde snoubí s maximální péčí o pohodlí hostů, kteří jistě uvítají další špičkově zrekonstruované luxusní pokoje.

Nové Lázně citlivě propojují historii s elegantním moderním ubytováním

24.11.2016

Pětihvězdičkový hotel Danubius Health Spa Resort Nové Lázně patří k neodmyslitelným dominantám centra Mariánských Lázní. Bohatá historie se zde snoubí s maximální péčí o pohodlí hostů, kteří jistě uvítají další špičkově zrekonstruované luxusní pokoje.

Uvolněte svá křídla v hotelu Butterfly v Mariánských lázních

10.2.2017

Mariánské lázně jako nejmladší z proslulého trojúhelníku západočeských lázeňských měst oplývají nejen mnoha léčivými prameny, ale také krásnou přírodou a nádhernými budovami. Mezi těmi novějšími vyniká hotel Butterfly.

Královské Café

20.2.2018

Mariánské Lázně oplývají nezaměnitelnou atmosférou poklidu. Léčivé prameny, nádherné parky a krásné hotely zde doplňují i příjemné kavárny. K těm nejhezčím, které svým stylem navíc upomínají na slavné období lázní z dob vlády císaře Františka Josefa, patří Café Imperial.