Krása šperků a luxusních hodinek má už 25 let jméno BENY

BENY Václavské náměstí
Redakce Luxus.cz
30. Říjen 2018

BENY slaví v tomto roce čtvrt století na českém trhu. Tato prosperující rodinná společnost za tu dobu rozšířila nabídku šperků a diamantů o zastoupení světově proslulých značek hodinek. Nabízí nejen nadstandardní služby, ale i svou vlastní výrobu šperků a rychlý servis výrobků všech prodávaných značek.

Arnold & Son

Arnold & Son

Šperkařské umění vždy vyžadovalo talent a zkušenosti. V rodině Topalli, které zlatnictví BENY patří, najdeme obojí. V roce 1976 jej v Chorvatsku v překrásném prostředí istrijské Rovinje založil Tunë Topalli, který své zkušenosti předal synovi, Zefovi Topallimu.

BENY dílna

BENY dílna

Na český trh vstoupila rodina Topalli v roce 1992 a okamžitě vzbudila svou nabídkou velký zájem zákazníků. Dnes najdeme klenotnictví BENY už na třech prestižních pražských adresách, vedle Václavského náměstí, č. p. 54 (první to prodejně) také v Pařížské ul. 8 a v Karlově ul. 18. 

Graham

Graham

Doménou rodinné firmy, kterou dnes vede vnuk zakladatele Arben Topalli, jsou luxusní šperky a hodinky. Specializuje se však také na prodej investičních diamantů a nabízí i natahovače hodinek Buben & Zörweg. Vše vyniká prvotřídní kvalitou a vzhledem.

Zenith

Zenith

Jednotlivá klenotnictví BENY jsou doslova výstavní síní prestižních značek náramkových hodinek, mezi nimiž najdeme Parmigiani, Chopard, Zenith, Franck Muller, Mont Blanc, Corum, Baume Mercier, CVTOS, Tag Heuer, Longines a další. Zcela exkluzivně zastupuje v Praze Klenotnictví BENY značky Parmigiani, CVTOS, Corum a Arnold&Son.

BENY Pařížská

BENY Pařížská

Obdivuhodná je také nabídka nádherných šperků vysoké kvality. Mezi skvosty vyhlášených výrobců, jako jsou např. Crivelli, Magerit, Zancan a Marco Bicego doslova září šperky, které rodina Topalli vyrábí ve vlastní dílně na Václavském náměstí pod značkou BENY. Jejich dokonalé zpracování a okouzlující design zaujme na první pohled.

Arnold & Son

Arnold & Son

Ve svých klenotnictvích BENY poskytuje dokonalý servis pro všechny značky šperků a hodinek, které zastupuje. Klenotnictví může v současnosti slavit úspěšné čtvrtstoletí na našem trhu hlavně díky následujícím zásadám, jimiž: odkaz silné rodinné tradice, vysoká odbornost individuální přístup k zákazníkům, kterým se snaží nabízet široké portfolio prvotřídních značek šperků a hodinek. 

Zenith

Zenith

BENY Václavské náměstí
Arnold & Son
BENY dílna
Graham
Zenith
BENY Pařížská
Arnold & Son
Zenith