NEWS & ARTICLES

Krásné a zářivé oči potěší nejenom nás. Hýčkejte svou pleť českou kosmetikou La Chèvre a Le Chaton!

ARTICLE BY

I když vrásky ukazují, kdo jsme, vějířky kolem očí většině z nás náladu moc nezlepší. Není však třeba zoufat, vždy se s tím dá něco dělat.
Kůže okolo očí je trochu jiná než na většině obličeje. Je tenčí a obsahuje minimum mazových žláz, takže i přirozená ochranná bariéra je minimální. S přibývajícím věkem ztrácí kůže svoji elasticitu, v okolí očí se vytváří vaky z nahromaděné vody a uvolněného tukového polštářku, který tvoří výstelku v očních důlcích. K odstranění nahromaděné vody jsou známy kosmetické techniky i prostředky, nahromaděný uvolněný tukový polštářek se musí odstranit chirurgicky.

Ke zpomalení účinků vnějšího prostředí i vnitřního stárnutí je třeba pomoci pleti očního okolí v ochraně a projasnění. Ochrana, to je vlastně způsob navracení rovnováhy v hydrataci a vitalizaci pleti. Rozjasnění je zmírnění otoků a barevných nesrovnalostí pleti očního okolí.
České kosmetické značky La Chèvre a Le Chaton mají v sortimentu ideální přípravky a promyšlenou účinnou techniku pro ošetření očního okolí.

Ráno, když se probudíme, otevřeme oči a jemně zakoulíme bulvami na obě strany, podíváme se nahoru, dolu a do stran. Pak přiložíme na zavřené oči vatové tampony namočené ve studené vodě, necháme chvilku působit a pokračujeme očištěním pleti okolo očí Dvoufázovým odličovačem Le Chaton. Proceduru dokončíme omytím očí tamponem se studenou vodou.
Dvoufázový olejovo-vodný odličovač bez obsahu silikonů jemně odličuje a nedráždí. Obsahuje skvalan a kombinaci přírodních olejů, které nahrazují klasické silikony. Tím se pleti dostává luxusní péče již při jejím čištění. Zklidňující látky jako jsou Panthenol a list Aloe Vera pleť zklidňují a zabraňují vzniku dráždění či štípání.

Na takto připravenou pleť naneseme okolo očí Sérum s Argireline® Le Chaton. Je to jediné sérum vhodné právě pro ranní aplikaci. Proč? Tato jemná emulze s obsahem velmi účinných peptidů omezuje vznik mimických vrásek, navozuje přirozenou rovnováhu v hospodaření s vodou v pokožce a příznivě působí na zjemnění a mladistvý vzhled pokožky. Sérum je vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivých. Je to alternativa injekcí botulinu (pod názvem Botox).
Sérum zároveň plní funkci ochrany, hydratace a omezení tvorby vrásek.

Večer nastává nejdůležitější čas pro vitalizaci, regeneraci a omlazování pleti. Důkladně očistíme pleť očního okolí výše uvedeným Dvoufázovým odličovačem. Naneseme
Anti-ageing sérum Le Chaton. Jeho velkou předností je účinná hydratace a harmonizace přirozeného hydratačního faktoru v kůži(NMF). Obsahuje i zklidňující látky a antioxidanty.
Po nanesení si chvíli třeme dlaně rukou o sebe, abychom je dobře zahřály. Ohřáté dlaně přiložíme na oči a chvíli zahříváme. Je to příjemné a pomůže séru rychleji prostoupit do pokožky.

Jednou týdně, nebo když máme oči unavené, přiložíme na sérum masku Mladé oči Le Chaton, která pleť osvěží, zklidní a uvolní. Na závěr naneseme na oční okolí krém. Můžeme si vybrat buď z Krému okolo očí očí La Chèvre, který vyhlazuje a omezuje tvorbu vrásek, nebo krému Esprit Clair K Le Chaton. Tento jemný krém hydratuje a koriguje drobné vrásky kolem očí. Díky použití speciálních zjasňujících částic dojde k optickému minimalizování vrásek, pleť bude sjednocená, na pohled hladší a nedostatky pleti se zakryjí. Nezapomeňte, že vše bude fungovat jen, když si dopřejeme dostatečně dlouhý, klidný spánek ve tmě.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

LA CHEVRE
800191999
lachevre@lachevre.cz
Čím 97, Nový Knín

Firemní články

Official Press Release

LA CHÈVRE - PLATINE S

4.3.2014

Bojujete s vráskami a předčasným stárnutím? Na trhu je celá řada rozličné kosmetiky, jež hlásá, že ona zaručeně dokáže zastavit čas. A ono nic, čas pádí dál a kalendář i občanka nemilosrdně říká, jaká je holá skutečnost.

PLEŤOVÁ MASKA PLATINE M OD LA CHEVRE PRO ANTI-AGING PÉČI

7.10.2015

Platine M od La Chevre je rozjasňující pleťová maska se zpevňujícím a antioxidačním efektem.
Použití pleťové masky je jedním z kroků anti-ageing péče, jejichž účinek se zvyšuje při masáži či automasáži.

PLEŤOVÉ OMLAZUJÍCÍ SÉRUM PLATINE S OD LA CHEVRE S KOZÍM KOLOSTREM

30.10.2015

Seznamte se s prvním kosmetickým prostředkem na světě, který zpomaluje stárnutí pleti a urychluje obnovení pokožky. Jedinečná lehká emulze hydratuje, zpevňuje a chrání pleť před působením stresu.

LE CHATON VYTÁHL DO BOJE PROTI VRÁSKÁM

4.3.2016

Mnoho z nás žen (ale i mužů) propadá tlaku společnosti a chce být stále mladá a absence vrásek nás udělá šťastnějšími, krásnějšími a zvýší nám sebevědomí. Jak ale s vráskami bojovat? Téměř každého hned napadne jedno známé slovo – BOTOX!

ROZJASNĚTE A ZPEVNĚTE PLEŤ S HYDRATAČNÍM SÉREM A MASKOU OD LE CHATON

7.6.2016

Bezchybného rozjasnění pleti dosáhnete s hydratačním sérem od Le Chaton, které dodá Vaší pokožce tolik potřebné množství energie a ochrání jí před zevními vlivy. Postupně sjednocuje lokální barevné nedokonalosti pleti. Po pravidelném používání pleť zesvětluje.

Kozí kolostrum bojuje za omlazení pleti

8.11.2016

Kolostrum neboli 1.mléko po narození mláděte, obsahuje bioaktivní látky nezbytné pro růst, jako jsou imunoglobuliny, antimikrobiální peptidy a růstové faktory. Tyto látky chrání živý organizmus před vznikem zánětlivých onemocnění a napomáhají hojení a obnově tkání.

Originální receptury přípravků La Chèvre nenabízí žádná jiná kosmetická firma

5.1.2017

Kosmetické přípravky La Chèvre a Le Chaton produkuje česká společnost Kosmetika Capri podle vlastních, originálních receptur, které jsou v současné době celosvětovým unikátem. Základem těchto receptur jsou vzácné složky kozího mléka, vhodně doplněné surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty.

Pleť potřebuje v zimě chránit, s produkty Le Chaton to není žádný problém

1.2.2017

V zimě naše pleť trpí. Je proto třeba věnovat jí dostatek péče, aby na ní tuhé mrazy, ostrý vítr a výkyvy teplot nezanechaly následky. Le Chaton nabízí hned několik produktů, které Vaší zkoušené pleti pomohou.

Optimální regenerační a omlazující péče pro každou pleť se značkou Le Chaton

12.4.2017

Tajemství krásné pleti v každém věku je v optimální péči o pleť. Starat se optimálně o pleť znamená starat se o ni zvnějšku i zevnitř, dopřát si radosti života a hluboký, dostatečně dlouhý spánek. Stav pleti každé ženy význačně ovlivňují především genetické faktory, stres, výživa, hormonální vyladění a další.

3 kroky k péči o pleť, abyste byli připraveni na teplé dny

17.5.2017

Pro důkladné a intenzivní čištění v pozdním odpoledni a večer použijeme dle výběru Pleťové mléko čisticí La Chèvre, Zklidňující pleťové mléko Sensitiv nebo Dvoufázový odličovač, který důkladně protřepeme. Pleťová mléka naneseme v několika kapkách na obličej, krk a dekolt a jemnými krouživými pohyby rozetřeme včetně očního okolí.

Le Chaton Exclusive: Když luxus otevře dveře

27.6.2017

První červnový týden přišla na trh nová kosmetická řada Le Chaton Exclusive od renomované české společnosti Kosmetika Capri s.r.o. Společnost má zkušenosti s vývojem a výrobou kvalitní kosmetiky už 22 let.

Česká kosmetika Capri dovedla k dokonalosti produkty z kozích ingrediencí

14.9.2017

Na tuzemském trhu je celkem široká nabídka domácích kosmetických firem, které vznikly před revolucí nebo těsně po ní a už jsou tu více než 20 let. Trendem posledních let je sázka na obsah, složení a návrat produktu k původním přírodním ingrediencím.

INTENZIVNÍ PODZIMNÍ PÉČE O PLEŤ SE ZNAČKOU LA CHÈVRE A LE CHATON

23.10.2017

V létě musí naše pokožka odolávat vysokým teplotám, které na ni nemají zrovna pozitivní vliv. Právě podzim je ideální dobou, kdy problémy vzniklé působením slunce napravit. Zároveň je nutné posílit její bariérové funkce a rovnováhu před zimou. Péče o pleť by měla být intenzivní, nejvhodnější dobou je pozdní odpoledne a večer.

Krásné a zářivé oči potěší nejenom nás. Hýčkejte svou pleť českou kosmetikou La Chèvre a Le Chaton!

21.11.2017

I když vrásky ukazují, kdo jsme, vějířky kolem očí většině z nás náladu moc nezlepší. Není však třeba zoufat, vždy se s tím dá něco dělat.

Přírodní kosmetika La Chèvre a Le Chaton: dejte si lásku, kterou si dopřávala Kleopatra

30.11.2017

Česká lokální kosmetika La Chèvre a Le Chaton míchá své krémy dle receptur vyvinutých pečlivou kombinací živočišných složek z kozího tvarohu, mléka a tuku, někdy i bylinek a vitamínů a to už 22 let. Její krémy jsou vždy čerstvé, tím pádem s minimem konzervačních látek, minimem obalů a minimem kilometrů strávených na dálnicích.