NEWS & ARTICLES

Kreativní principy "5 P" u nové série Dornbracht VAIA

ARTICLE BY

Jméno Dornbracht je synonymem nejvyšší řemeslné kvality, progresivní produkce a inovativního designu. Svými mnohokrát mezinárodně oceněnými prémiovými armaturami působí tento rodinný podnik ve svém oboru jako hnací kolo rozvoje a trendů. Úspěch společnosti tkví v principu platném již více než 60 let, podle něhož je třeba změny chápat ne jako nutnost, nýbrž jako šanci.

Dornbracht představil novou sérii VAIA, která se orientuje na kreativní principy, jež jsou charakteristické pro všechny armatury firmy Dornbracht: „5 P“ – proporce, přesnost, progresivita, personalita a performance. Tyto principy tvoří základ trvalé a dlouhodobé estetiky. Proporce VAIA jsou vyvážené, harmonické a přesné, zpracování precizní a vyvedené do nejmenších podrobností. Její design je charakteristický jasnými liniemi a přesnými přechody.

Její filigránský výtok se chápe klasického tvaru a převádí jej do nové, otevřené siluety. Taktéž klasicky působící rukojeti spojují geometrické s měkkými konturami. Kónické rozety navíc vytváří velmi jemný přechod k umyvadlu.

Díky svému jasnému vyjádření nabízí Vaia odpověď na rozmanitý, komplexnějším se stávající budoucí svět a elegantně se zapojuje do velkého počtu současných stylů bydlení. Vytváří důvěrnou, harmonickou atmosféru a přitom nabízí svými armaturami a specifickými doplňky pro umyvadla, bidety, sprchy a vany velkou míru kreativní svobody.

Série Vaia firmy Dornbracht je k dostání v osvědčeném povrchu platina matná a chrom. Nově bude navíc od podzimu 2017 k dostání varianta ušlechtilého povrchu Dark Platinum matná.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

DORNBRACHT KREINER EXKLUSIV
227157278
praha4@kreiner.cz
Štúrova 1701/55, Praha

Firemní články

Kreativní principy "5 P" u nové série Dornbracht VAIA

8.8.2017

Jméno Dornbracht je synonymem nejvyšší řemeslné kvality, progresivní produkce a inovativního designu. Svými mnohokrát mezinárodně oceněnými prémiovými armaturami působí tento rodinný podnik ve svém oboru jako hnací kolo rozvoje a trendů.