Krejčovství, kde se šije nejen nití, ale i srdcem, to je salon Abi Totre v centru Ostravy

Ondřej Petera
16. Říjen 2019

Krejčovství, kde se šije nejen nití, ale i srdcem, to je salon Abi Totre v centru Ostravy. To patří bezesporu k nejlepším zakázkovým krejčovstvím v celé republice. Měsíčně obslouží stovky spokojených zákazníků a za kvalitu služeb stoprocentně ručí. Svědčí o tom i stále větší počet známých osobností a celebrit, které svěřily zakázku mistrovi ve svém oboru - panu Abimu Totre. Obleky na míru zde šijí již do 48 hodin a košile na míru dokonce již do 24 hodin.

Nebývalého vkusu a obrovského citu pro detail, styl a eleganci majitele už využila celá řada osobností, které oceňují jeho naprosto profesionální přístup. Mezi nimi i modelka a česká miss Aneta Vignerová, český herec a zpěvák Jan Kopečný, model a muž roku Jan Havlovic, hokejista, olympijský vítěz Nagana a dvojnásobný mistr světa David Moravec, trenér Alois Hadamczik, herci Jakub Kohák nebo šestinásobný vítěz Rallye Paříž-Dakar Karel Loprais, zpěvák Martin Chodůr, moderátor Radek Erben a Bořek Slezáček, moravskoslezský hejtman Ivo Vondrák nebo třeba odborník na etiketu Ladislav Špaček.

Salon oblékl na míru od hlavy až k patě už tisíce spokojených mužů. Každá jeho košile, oblek či kabát je naprosto originálním a jedinečným kouskem. Pánský krejčí Abi Totre žil v krejčovské rodině v Paříži a u nás je známý svým osobitým přístupem, který staví jako prioritu. V centru Ostravy pak otevřel prodejnu se salonem, kde zákazníci najdou i nejrůznější doplňky či kvalitní anglické kožené boty Barker, ale především se zde každý den mohou zákazníci přímo s panem Abim setkat. Právě samotný osobní kontakt se zákazníkem je pro něj velmi důležitý. „Zákazníka musím vyšperkovat tak, aby mu seděl sebemenší detail. Osobní přístup je pro mě nejdůležitější.“ říká pan Abi Totre, krejčí a módní návrhář.

Na webových stránkách pak nabízí skvělý konfigurátor košil, který ušetří zákazníkovi spoustu času a hlavně mu pomůže při výběru každého detailu košile. Stejně úspěšně pokračuje salon i s nabídkou skvěle padnoucích pánských obleků a pánských i dámských kabátů.

Pánský oblek,smoking, blazer, trenchcoat, macintosh, dufflecoat - vše přesně na míru z těch nejlepších materiálů na trhu. Abi Totre již dávno není ryze mužskou záležitostí - na své si zde přijdou i dámy - dokonalé dámské kostýmky, šaty nebo kabáty na míru jsou zde naprostou samozřejmostí. Celkový outfit je vytvořen společně se stylistou, který pomůže s výběrem materiálu, střihových a desénových detailů tak, aby výsledný outfit vyhovoval přesně svému účelu.

S nastupujícím chladnějším počasím je pochopitelně i větší zájem o pláště a kabáty. I ty zde šijí na míru – z těch nejkvalitnějších lněných materiálů, z těch nejlepších tkalcovských dílen. K mání je také nepřeberné množství knoflíků, včetně perleťových, a dokonce originální monogram. Nedávno salon rozšířil portfolio svých služeb také o boty na míru. Všechny obleky Abiho Totre se příjemně nosí a „dýchají“. Jsou ušity z lehkých materiálů, zákazníci se v nich tedy nepotí a oceňují také fakt, že v případě jakéhokoliv poškození oděvu zde udělají maximum pro jeho záchranu, aby mohl oblek svému nositeli sloužit a dělat radost co nejdéle.

Kromě již zmiňovaného konfigurátoru košil najdete na webových stránkách krejčovství i zajímavý blog a originální dárkové poukazy, které si můžete sami vytvořit. Spoustu nápadů, rad a pozitivních reakcí naleznete také na Facebooku Abi Totre Paris. Za kvalitu služeb salonu Abi Totre nejlépe hovoří hodnocení stovek spokojených zákazníků, kteří se sem rádi vracejí.

Závěrem můžeme prozradit, že firma do budoucna plánuje i otevření nové pobočky v Praze.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor