Křesla krásná designem i materiálem nabízí Natuzzi

Hana Benešová
01. Únor 2017
Užijte si chvíle odpočinku v relaxačních křeslech Re-vive či v solitérních křeslech Natuzzi, které kromě neskutečného komfortu dodají i krásu vašemu interiéru. Vyzkoušejte, a pak už jen relaxujte.

Tradiční relaxační křesla fungují pomocí pákových systémů. V Natuzzi se ale rozhodli toto změnit a navrhnout intuitivní křeslo Re-vive, které plynule reaguje na pohyby vašeho těla a změnu těžiště. Lidské tělo je stvořeno k pohybu, proto je křeslo Re-vive inspirováno lidskými pohyby. Umí se ohýbat, natahovat, přizpůsobovat a plynule měnit své polohy, stejně jako vy.

Kromě revolučního křesla Re-vive nabízí výrobce Natuzzi i několik zajímavých solitérních křesel. Například křeslo Sound má v bočních částech zadní opěry hlavy zabudované reproduktory, které lze napojit na mp3 přehrávač, telefon nebo Ipod. Křeslo je zároveň otočné, nabízí se i s taburetem a v koženém provedení působí velmi rafinovaným dojmem.

Velmi žádané je i křeslo Marlene, jež pro Natuzzi navrhla respektovaná designérka Paola Navone. Stylový „ušák“ je velmi pohodlný a zajímavý především svým tradičním vzhledem obohaceným kvalitním čalouněním v látce nebo v kůži.

V současné době si můžete u Natuzzi vybrat z několika typů solitérních křesel v široké škále kůží i látek. V rámci speciální nabídky spojené s oslavou sv.Valentýna můžete svým milovaným pořídit libovolné solitérní křeslo nebo křeslo Re-vive za zvýhodněnou cenu. Více o produktech společnosti Natuzzi objevíte na stránkách www.natuzzi.cz.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor