KRUPS Evidence umí kávu jako málokdo

Redakce
18. Leden 2018
Čtenost článku je: 17433 [?]
Do řady kávovarů KRUPS Evidence se musíte zamilovat. Sám výrobce ji označuje za vlajkovou loď svých luxusních spotřebičů. Tyto kávovary získávají z kávových zrn to nejlepší a maximální rychlostí přenáší jejich chuť, vůni i každou nuanci aroma speciálních odrůd do vašeho šálku. A záleží jen na Vás, jestli se rozhodnete pro espresso Evidence Metal Chrome EA891C10, nebo pro Evidence Black EA890810.

Elegantní design obou přístrojů vkusně doladí každý kuchyňský interiér. Plně automatické kávovary KRUPS Evidence jsou skvělým pomocníkem při přípravě espressa, cappuccina nebo latte. Inteligentní systém navíc nabízí tři expertní funkce. První z nich je funkce extra shot, která zdvojnásobí intenzitu kávového nápoje. Pomocí druhé funkce s názvem „tmavá“ si můžete zvolit, zda chcete kávu s ještě robustnější chutí a tmavší barvou, a třetí funkci ocení ty domácnosti, ve kterých se sešlo více milovníků kvalitní kávy – Evidence totiž bravurně zvládne přípravu dvou káv současně, a to s mlékem či bez něj. Pro tuto volbu navíc budete potřebovat pouze jeden dotyk.

Přístroj má v sobě nádobu na vodu o objemu 2,3 litru, zásobník na kávová zrna, který pojme až 260g a přídavnou 600ml nádobu na mléko. Kávovar je velmi jednoduchý na ovládání, neboť značka KRUPS jako jediná na trhu vybavila kávovary unikátním, intuitivním dotykovým panelem OLED. Kávovary řady Evidence jsou vybaveny jedinečnou funkcí Ultraflat Tamping pro kvalitnější extrakci kávy a tím pádem větší požitek z chuti a aroma, nebo funkcí AutoClean, která po každé přípravě nápoje vyčistí vnitřní části thermoblocku.

Kromě toho mají také unikátní technologii Quattro Force. „Je zaměřena na čtyři hlavní aspekty, které jsou pro přípravu opravdu dobré kávy obzvláště důležité. První součástí je extrémně odolný Activespeed mlýnek, který dokáže ušetřit až 20 procent času při každém mletí a díky vysoce kvalitním materiálům se vyznačuje dlouhou životností. Spařovací jednotka Thermoblock zajišťuje, aby vaše káva měla vždy tu správnou teplotu,“ vysvětluje Kateřina Holíková, produktová manažerka značka KRUPS.

Groupe Seb

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže