Kuchyňské studio Schüller Praha – nexttradestore představuje novou expozici - kuchyni next125

Redakce
07. Únor 2018
Designové kuchyňské studio next trade store se sídlem na Vinohradské 57 v Praze 2 nabízí nejvyšší řadu kuchyní německého výrobce Schüller. Koncept Next Trade Store je v České republice jediný. Navazuje na koncepty, které byly v minulosti realizovány v Rakousku, Německu, Holandsku, Švýcarsku a Šanghaji.

Toto designové studio se rozprostírá na rozloze téměř 300m2. Pokud jej zákazník navštíví, uvidí nejnovější modely kuchyní z kolekce next125 a Schüller C. Tyto špičkové kuchyně jsou kombinací funkčnosti, designu a vysoké kvality. Kromě kuchyní zde zhlédnou také výrobky italského výrobce designového stolového a sedacího nábytku ARPER.

NEXTTRADESTORE nyní představuje novinku německého výrobce Schüller - lávově černou skleněnou kuchyni s obkladem a pracovní deskou z mramoru Grigio Carnico. Skvělý kontrast u tohoto modelu tvoří regál, knihovna a doplňky z přírodní jedle. V této výjimečné kuchyni jsou zabudovány spotřebiče BORA profesionál, které si mohou návštěvníci studia vyzkoušet.

Jedná se o tepan Yaki s odsávací štěrbinou a 2 zónami indukce, parní pečící troubu GAGGENAU včetně automatického systému čištění, vakuovací zásuvku GAGGENAU umožňující zdravou přípravu pokrmů sous-vide a dokonalou pečící troubu GAGGENAU. Kromě toho zde mohou vidět i kombi chladničku s mrazničkou a ledovačem LIEBHERR a podstavnou vinotéku a myčku s příborovou zásuvkou MIELE. To vše je osvětlené designovými světly německé firmy Occhio.