KULTURA & UMěNí

Kniha "Nekonečný Leonardo" je poctou renesančnímu géniovi

Leonardo da Vinci – pocta géniovi

21.5.2018

Leonardo di ser Piero, dnes známější spíše jako Leonardo da Vinci, je jednou z nejvýznamnějších osobností nejen italské renesance, ale dost možná celého druhého tisíciletí našeho letopočtu.

Oli Alchemy, Electro Pop Rock v Praze Tour „Dreams“

15.5.2018

Olivier Herran není jen světově proslulý dabér, který propůjčil svůj nezaměnitelný hlas luxusní značce Versace pro její parfém “Eros Pour femme”. Je to především francouzsko-španělský zpěvák, spisovatel, hudební skladatel a model pražské agentury Agents Model Management. Nyní míří se svým projektem do Prahy.

qg2jSaBayYY
Prométheova fontána před Rockefellerovým centrem v New Yorku, dějištěm aukce

Začíná aukce majetku Davida a Peggy Rockefellerových

1.5.2018

V květnu letošního roku se aukční síň Christie´s stane dějištěm jedné z nejvýznamnějších aukcí roku. David Rockefeller (1915 – 2017) byl posledním žijícím vnukem legendárního Johna D. Rockefellera, jednoho z nejvýznamnějších průmyslníků a finančníků americké i světové historie.

Ella Guru: Shore Leave

Art Lines zve na výstavu 11 výrazných britských umělců

16.3.2018

Od 28. února do 1. dubna je v galerii Černá labuť ke zhlédnutí unikátní výstava s výstižným názvem Současné britské umění / Contemporary British Art. Výstava, kterou pořádá společnost Art Lines, představuje jedenáct současných výrazných britských umělců - pozoruhodných solitérů i vážených a ceněných osobností.

Subscribe to RSS - Kultura & Umění