KUSMITEA BY JEAN-PAUL GAULTIER – DESIGNOVÉ ČAJE V PRAZE!

Eva Bicanová
03. Červen 2015
Prémiové čaje Kusmi Tea mají nové obaly. Limitovaná edice KusmiTea by Jean-Paul Gaultier vznikla při příležitosti jeho retrospektivní výstavy, konané v pařížské Grand Palais v Paříži za podpory Kusmi Tea Paris. Kolekce je po celém světě dostupná výhradně v originálních Kusmi Tea shopech, včetně nedávno otevřeného prvního Kusmi Tea shopu v ČR v Praze v nákupním centru Nový Smíchov.

Francouzský módní návrhář Jean Paul Gaultier tvoří pod svou značkou od roku 1976 a patří ke špičce mödního světa. Jeho tvorba je provokativní, avantgardní, silně ovlivněná punkem. Legendární čaje Kusmi Tea Anastasia a Prince Vladimir „oblékl“ do svého klasického „marine“ stylu, který charakterizují modrobílé pruhy a tetování.

V tomto „ designovém obleku“ si můžete zakoupit exkluzívní Earl Grey ANASTASIA, čaj inspirovaný velkokněžnou Anastasií s příchutí bergamotu, citronu a pomerančových květů. Též se vám nabízí mužská řada čajů – neméně lahodný Earl Grey PRINCE VLADIMIR s příchutí vanilky, citronu a koření. Je to jeden z nejtypičtějších čajů Kusmi, vytvořený v roce 1888 na počest ruského vládce Vladimíra Velikého.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor