NEWS & ARTICLES

kvalitní Nábytek SKovby, vyrobený v Dánsku, objevíte exkluzivně ve SKanfortu

ARTICLE BY

Výběru nové židle bychom měli věnovat dostatek času. Přeci jenom ji používáme každodenně. Při jejím výběru bychom měli brát na zřetel zejména komfort při sezení…Komplexní sortiment skutečně komfortních židlí nabízí společnost Skovby, jejímž výhradním distributorem do České republiky je SKANFORT. Židle Skovby nabízí skvělé posezení, za které ručí známá dánská kvalita.

Společnost Skovby vznikla již roku 1933. S její vizí, neúnavným nasazením a profesionálním přístupem vytvořila základ pro nadčasový a funkční design nábytku, který až do současnosti rozvíjí. Hnací silou i společnou vášní, která je sdílená již třemi generacemi, je právě funkčnost.

Pro výrobu židlí je použito jen to nejlepší dřevo, ale také vysoce kvalitní lak, kování, textilie a výplně. Jejich polstrování splňuje ty nejpřísnější světové normy ohledně ohnivzdornosti a opotřebení, a proto jsou vhodné nejen do domu, ale také do restaurací a různých institutů.

Tyto židle se jen tak neokoukají. Mají inovativní design s jemnými, ale zásadními detaily pro každodenní použití. 100% plní svůj účel, jsou velmi pohodlné a užitečné i po mnoha letech užívání.

Společnost SKANFORT jich nabízí skutečně mnoho. Z její nabídky si vyberou jak příznivci moderního bydlení, tak zastánci klasické elegance. V každém případě jsou určeny pro lidi, kteří chtějí pouze kvalitní produkty.

Pokud si židle Skovby zakoupíte, nebudete chtít již sedět na jiných. Nevěříte? Navštivte prodejnu SKANFORT a přesvědčte se o tom na vlastní kůži!


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

SKANFORT
+420 776 622 552
mailbox@skanfort.com
K Bílému vrchu 2978/5, Praha 9

Firemní články

skanfort nabízí exkluzivní a funkční dánský nábytek

24.7.2017

Sháníte-li do Vašeho domova něco zajímavého a atraktivního, jistě Vás zaujmou produkty od společnosti SKANFORT, která nabízí nábytek se skandinávským či nordickým designem. Nábytek je do jisté míry strohý, namíchaný s ozvěnou retra a přitom skvěle se hodící do moderního bydlení.

Ve stylových sedacích soupravách, jež dodává SKANFORT, budete mít radost z každého posezení

31.7.2017

Společnost SKANFORT do České republiky dodává elegantní skandinávský nábytek, který je původem ze Švédska a Dánska. SKANFORT nabízí nepřeberné množství luxusních kusů nábytku, které nepřináší jen pastvu pro oči, ale jsou i stoprocentně funkční.

Ve SKANFORTU najdete to, co už dlouhou dobu hledáte, třeba řadu NORRA BY SKOVBY

7.8.2017

Společnost SKANFORT se před více rokem rozhodla, že najde skutečný nábytek, který bude designový a 100% funkční. Měla štěstí. Na veletrhu nábytku v Kolíně nad Rýnem objevila nábytek, který hledala – nábytek původem ze Skandinávie, přesněji ze Švédska a Dánska.

Zdravé prostředí pro spánek přinášejí postele Vitalwood, jež jsou k dostání výhradně ve SKanfortu

14.8.2017

Všichni se jistě shodneme, že není nad to se po náročném dni dobře vyspat. Kvalitní spánek se odvíjí od kvalitní postele, ale kde ji najít? Rozhodně navštivte showroom společnosti SKANFORT, která nabízí nepřeberné množství nábytku od různých velmi kvalitních firem, mezi nimi i od firmy VitalWOOD.

Kouzlo jménem Scandinavia look najdete ve SKANFORTu

21.8.2017

Máte rádi originální nábytek a bytové doplňky, které mají kouzlo? Pak by se Vám mohl líbit skandinávský nábytek, který k nám exkluzivně dováží společnost SKANFORT. Na rozdíl od doplňků, které jsou k mání v běžných prodejních sítích, tyto vynikají (mimo jiné) skvělým designem a funkčností.

kvalitní Nábytek SKovby, vyrobený v Dánsku, objevíte exkluzivně ve SKanfortu

28.8.2017

Výběru nové židle bychom měli věnovat dostatek času. Přeci jenom ji používáme každodenně. Při jejím výběru bychom měli brát na zřetel zejména komfort při sezení…Komplexní sortiment skutečně komfortních židlí nabízí společnost Skovby, jejímž výhradním distributorem do České republiky je SKANFORT.