kvalitní Nábytek SKovby, vyrobený v Dánsku, objevíte exkluzivně ve SKanfortu

Hana Benešová
28. Srpen 2017
Výběru nové židle bychom měli věnovat dostatek času. Přeci jenom ji používáme každodenně. Při jejím výběru bychom měli brát na zřetel zejména komfort při sezení…Komplexní sortiment skutečně komfortních židlí nabízí společnost Skovby, jejímž výhradním distributorem do České republiky je SKANFORT. Židle Skovby nabízí skvělé posezení, za které ručí známá dánská kvalita.

Společnost Skovby vznikla již roku 1933. S její vizí, neúnavným nasazením a profesionálním přístupem vytvořila základ pro nadčasový a funkční design nábytku, který až do současnosti rozvíjí. Hnací silou i společnou vášní, která je sdílená již třemi generacemi, je právě funkčnost.

Pro výrobu židlí je použito jen to nejlepší dřevo, ale také vysoce kvalitní lak, kování, textilie a výplně. Jejich polstrování splňuje ty nejpřísnější světové normy ohledně ohnivzdornosti a opotřebení, a proto jsou vhodné nejen do domu, ale také do restaurací a různých institutů.

Tyto židle se jen tak neokoukají. Mají inovativní design s jemnými, ale zásadními detaily pro každodenní použití. 100% plní svůj účel, jsou velmi pohodlné a užitečné i po mnoha letech užívání.

Společnost SKANFORT jich nabízí skutečně mnoho. Z její nabídky si vyberou jak příznivci moderního bydlení, tak zastánci klasické elegance. V každém případě jsou určeny pro lidi, kteří chtějí pouze kvalitní produkty.

Pokud si židle Skovby zakoupíte, nebudete chtít již sedět na jiných. Nevěříte? Navštivte prodejnu SKANFORT a přesvědčte se o tom na vlastní kůži!