KVĚTINOVOU INVAZI PŘINÁŠÍ KENZO

22. Duben 2016 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 12475

Oslavte příchod jara květinovou invazí od společnosti Kenzo. Symbolem parfémů Kenzo je již od vzniku před 16 lety vlčí mák, je tak hravý a nepolapitelný. Vzniká Nekonečný motiv téměř hymna, óda na štěstí. Dnes oslavujeme hravý optimismus, vlčích máků a jejich svěží energii.

Limitovaná edice ALL OVER FLOWERS DÁMSKÝCH VŮNÍ Flower by Kenzo EAU FLORALE Flower in The Air EAU FLORALE, je v nádherných limitovaných flakonech ozdobených ikonickými květinami Kenzo – vlčími máky. Tvůrcem celé této řady je parfumér Alberto Morillas, který vzdádv takto hold vůni přicházejícího jara.

FLOWER BY KENZO EAU FLORALE Bulharská růže tvoří srdce vůně FLOWER BY KENZO EAU FLORALE. Další zastoupení mají i květiny jako jsou frézie, listy pivoňky a poupata růží, které dodávají svěžest a přinášejí delikátní květinový nádech. Závan citrusů má na svědomí šťavnatý Grapefruit Obláček neodolatelné vanilky společně s bílým pižmem přinášejí dotek ženskosti a svůdné krásy. FLOWER IN THE AIR EAU FLORALE FLOWER IN THE AIR EAU FLORALE je opravdickou ódou na svěžest. Její květinové nóty jsou tak svůdné! Oslnivá růže Nádherně doplňuje křehkou a subtilní Fleur de Poirier. Jasmínové květy, Ultra svůdné, přinášejí vůni jas. Le Fruit de la Passion, mučenky dodávají správnou dávku energie a náladu, která vám vykouzlí úsměv na rtu. Je možné zakoupit ve všech sítích parfumerii, například Sephora, Marionnaud, Douglas.

Galerie