LA CHÈVRE - PLATINE S

Michal Hutta
04. Březen 2014
Čtenost článku je: [?]

Bojujete s vráskami a předčasným stárnutím? Na trhu je celá řada rozličné kosmetiky, jež hlásá, že ona zaručeně dokáže zastavit čas. A ono nic, čas pádí dál a kalendář i občanka nemilosrdně říká, jaká je holá skutečnost. Kosmetika LA CHÈVRE  je však v mnoha směrech převratná, ověřená odborníky a zájemcům nabízí kosmetiku bojující nejen proti stárnutí. 

V čem spočívá moc PLATINE S?

Jako první kosmetický přípravek na světě PLATINE S obsahuje biologické přírodní růstové faktory uzmutého z kozího kolostra. Kozí kolostrum pozitivně ovlivňuje imunitní systém v kůži, což je žádoucí obzvlášť pro zralou a citlivou pleť (kde se imunita s rostoucím věkem přirozeně snižuje). Při pravidelném ošetřování pleti tímto krémem, dosáhnete velmi výrazné odezvy. Ve výsledku má tak tato lehká emulze mocné účinky na pleť. Přípravek zabraňuje rychlému stárnutí a podporuje rychlejší obnovu pokožky. Tento moderní kosmetický přípravek kromě toho pokožku také hydratuje, zpevňuje a chrání pleť před negativním působením stresu. Tato pleťová kosmetika obsahuje ještě mnoho dalších přírodních komponentů, jež působí nejen proti stárnutí, ale rovněž urychluje obnovu epidermálních buněk, s nimiž zlepšuje vzhled pokožky. Omlazující sérum na pokožku působí po dobu 24 hodin, v jejímž průběhu je pokožka projasněná, hebká, barevně sjednocená a kontury obličeje jsou pevnější a výraznější.

Vedle kozího kolostra PLATINE – S obsahuje i velké množství účinných antioxidantů, minerálů, vitamínů a dalších látek, které pomáhají v pleti navodit rovnováhu v ochranné bariéře pokožky a v epidermální mezibuněčné hmotě. Dále obsahuje také kyselinu hyaluronvou, peptidy, avokádový olej, esenciální mastné kyseliny a Boswellie, jež pokožku zklidňují, hydratují a působí protizánětlivě.

PLATINE-S  aplikujte na obličej, ale i krk a dekolt jedenkrát až dvakrát denně a důkladně do pokožky vmasírujte.  Cena tohoto jedinečného moderního přípravku se pohybuje okolo 2000 Kč a koupit si jej můžete i u nás v Česku.

                                                                                                                                                                    www.lachevre.eu

Kosmetika Capri

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Kosmetika Capri

Soutěže společnosti