Lázeň, která představuje maximální luxus!

Veronika Lešková
10. Říjen 2018

Viadurini Bath Collection je tím pravým řešením dát eleganci a hodnotu vaší koupelně. Vana se stává absolutní královnou vaší koupelny. Vanu je vhodné umístit volně do prostoru nebo ke stěně a to jak v koupelně, tak i jako součást otevřeného obytného prostoru. Je ideální pro relaxaci a odpočinek. Mají vysoce efektní design, který okouzlí nejen vás, ale i vaše hosty.

Litina má dobré tepelněizolační vlastnosti, voda po napuštění zůstává velmi dlouho teplá. Je velice snadná na údržbu a velmi odolná proti oděru. Vana je také odolná proti všem kosmetickým a lékařským koupelovým přísadám a parfémům, které snáší lidská pokožka. Ani barvy na vlasy a odlakovače nezanechávají žádné stopy. Při domovním požáru nevznikají žádné jedovaté plyny a ve srovnání s akrylátovými vanami mají ocelové smaltované vany vzornou ekologickou bilanci. Lakovaný povrch je hladký a kompaktní.  Litinová vana je z venku opatřena barevným nátěrem, který je možné ladit do barvy a odstnínu dle přání zákazníka. Vnitřní stranu vany tvoří tradiční smaltový povrch v poměrně masivní tlouštce, zajišťující dlouhou životnost.

Vany jsou ručně vyráběné a každá je originál. Z tohoto důvodu není možné dodat dva naprosto identické kusy. Rozměr není pevně daný, vanu vám můžou dodat v jakémkoliv rozměru, tvaru a úpravě povrchu. Nevýhodou je poměrně velká hmotnost, která může komplikovat převoz a instalaci vany.