Le Chaton Exclusive: Když luxus otevře dveře

Hana Benešová
27. Červen 2017
První červnový týden přišla na trh nová kosmetická řada Le Chaton Exclusive od renomované české společnosti Kosmetika Capri s.r.o. Společnost má zkušenosti s vývojem a výrobou kvalitní kosmetiky už 22 let. Tentokrát vyvinula vyšší řadu kosmetické péče o pleť, jejímž základem je ryze přírodní surovina - kozí mléko, kozí syrovátka a kozí kolostrum.

„Francouzský styl a inspirace pro krémy Le Chaton Exclusive s vysokým obsahem vzácných aktivních složek chytře kombinuje technologii s přírodou,“ říká jeho stvořitelka Ing. Jitka Poláková. „Naší novou tváří a ideovou guru pro tuto řadu je rodilá Francouzska Julie Furlan. Ví, co obnáší pojem luxus v kvalitě pečující kosmetiky, protože každá Francouzska si zakládá na hebké bezchybné pleti, od mládí o ni pečuje a vybírá si ty nejlepší produkty. Naše kosmetika vkus Francouzek v tomto ohledu splňuje, což je pro nás velká pocta.“

Přípravky mají velmi vysoký obsah účinných látek a jsou dobře snášeny u citlivé pleti a u alergiků. Pro produkty je zároveň typické, že obsahují minimální množství chemických látek. V krémech najdete účinné látky jako ceramidy, lipozomy, koenzym Q10 a AHA kyseliny, minerální látky a také vitamíny A a B. Ty působí blahodárně na všechny typy pleti.

Kosmetika Le Chaton Exclusive je určena pro intenzivní péči o pleť náročných zákazníků. Umí dát rychle sbohem předčasným známkám stárnutí, redukuje hluboké vrásky, navrací pleti zdravý vzhled, odolnost, zářivost i pevnost.

Symbolem řady Le Chaton Exclusive je tzv. cotyledon, úplně první list (taky děložní list) na stonku mladých semenných rostlin. Tyto první lístky obsahují zásoby živin jako škrob nebo olej a jsou pro svou důležitou a výjimečnou roli nezbytnou součástí rostlin. I proto se cotyledon stal nejen grafickým symbolem pečujících krémů. I ony totiž do pleti dodají ty nejvíce potřebné živiny k další prosperitě a funkčnosti pleti, ke spokojenosti sama se sebou a ke konečné kráse, která z vás potom bude vyzařovat.