NEWS & ARTICLES

Le Marché – vysoká gastronomie s perfektním servisem a luxusním prostředím

ARTICLE BY

Le Marché je restaurace, která se nachází v Karlových Varech. Nabízí zážitek v podobě vybraného jídla 6 dnů v týdnu. Vychutnat si zde můžete dvouchodový oběd nebo tříchodovou večeři, které připravuje vyhlášený šéfkuchař Jan Krajč. Ten je autorem kuchařky "Snadná jídla v barvě, chuti a konzistenci", kdysi byl foodstylista časopisu Styl a chuť a účinkoval v televizním pořadu Škola vaření s Janem Krajčem.

LE MARCHÉ Karlovy Vary nabízí každý den nové menu z pečlivě vybraných čerstvých surovin. Již po tři roky ji nezávislý gastronomický průvodce časopisu EURO označil za nejlepší restauraci v Karlových Varech. Zároveň je jednou z TOP 100 restaurací České republiky.

Restaurace nabízí několik speciálních degustačních menu. Pokud chcete ochutnat co nejvíce z umění šéfkuchaře, zarezervujte si VIP degustační menu šéfkuchaře. Kromě specialit z denní nabídky, připraví šéfkuchař Jan Krajč i několik dalších chodů určených výhradně pro vás.

Zajít si do Le Marché můžete také na šestichodové degustační menu. V rámci něho jsou podávány 3 předkrmy, 2 hlavní chody a 1 vybraný dezert.

Zážitkové menu v Le Marché není nikdy stejné. Jídla jsou sestavována podle nabídky sezónních a čerstvých surovin. K menu si můžete objednat kvalitní francouzská a moravská vína, nebo točené plzeňské pivo. Ke kávě Davidoff Grand Cru jsou skvělou volbou originální dezerty z čokolády a ovoce.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

*Le Marché
+420 730 133 695
info@le-marche.cz
Mariánskolázěnská 4, Karlovy Vary

Firemní články

Le Marché – vysoká gastronomie s perfektním servisem a luxusním prostředím

10.8.2017

Le Marché je restaurace, která se nachází v Karlových Varech. Nabízí zážitek v podobě vybraného jídla 6 dnů v týdnu. Vychutnat si zde můžete dvouchodový oběd nebo tříchodovou večeři, které připravuje vyhlášený šéfkuchař Jan Krajč.