Lego příběh 2

Redakce Luxus.cz
27. Květen 2019

Od středy, 29. května, si budete moci zakoupit americkou animovanou komedii Lego příběh 2 i ve formátu Blu-ray. Představte si, že pro tento film museli animátoři navrhnout více jak 3 miliony skládaček rozličných tvarů, které poté různě otáčeli a škrábali, aby vypadaly co nejvíce realisticky

Magic Box

Magic Box

Uplynulo již pět let od chvíle, kdy všechno bylo boží a obyvatelé Brickburgu musí čelit nové obrovské hrozbě: nájezdníkům LEGO DUPLO® z vesmíru, kteří ničí vše rychleji, než obyvatelé města stíhají obnovovat. Boj za vítězství a obnovení harmonie ve světě LEGO zavede naše hrdiny do vzdálených neprobádaných světů, včetně podivné galaxie, ve které je všechno jako v muzikálu. Na jejich tažení projde zkouškou nejen jejich odvaha a kreativita, ale i mistrovské stavitelské dovednosti. Zároveň se ukáže, jak výjimeční hrdinové to ve skutečnosti jsou.

Ve filmu hrají Chris Pratt, Elizabeth Banks, Will Arnett, Tiffany Haddish, Stephanie Beatriz, Alison Brie, Nick Offerman, Charlie Day, Maya Rudolph, Will Ferrell, Jadon Sand, Brooklynn Prince a další. Režie se ujal Mike Mitchell. V rámci bonusů se můžete těšit na vynechané scény, „Jak vznikal film“, hudební video a další.

Magic Box