LETADLA

Pronájem privátního letadla? Proč ne!

18.4.2018

Let soukromým tryskovým letadlem je něco, co symbolizuje luxus a exkluzivitu jako máloco jiného. Předstupněm k vlastnictví soukromého bizjetu je pak jeho pronájem. Přiznejme si, že něco takového stojí za úvahu. Chcete si zaletět na nákup do Londýna nebo na koncert do Paříže a chcete si to doopravdy užít.

Bývalý legendární pilot Formule 1 Niki Lauda bude spolupracovat s Ryanair

4.4.2018

Z Německa přišla informace, že Ryanair, největší nízkonákladové aerolinky v Evropě, koupí podíl v nové letecké společnosti Laudamotion, kterou vlastní bývalý závodník Formule 1 Niki Lauda. Podíl bude činit až 75 procent, ale na začátku je dohodnuto 29,4 procenta. Bude postupně navyšován, čeká se na schválení antimonopolními úřady EU.

qg2jSaBayYY

V AeroPrague můžete začít s výukou pilotování třeba hned zítra!

23.2.2018

Společnost AeroPrague se zaměřuje na výcvik pilotů, kteří chtějí létat na moderních letadlech po Evropě. V této letecké škole mají pouze moderní a skvěle vybavená letadla. Zájemci o pilotní průkaz si mohou vybrat z několika možností. Skvělé je, že zde létají po celý rok, a nadšenci do létání nemusí dlouho čekat.

Luxusní cestování nabízí Crystal Cruises

29.1.2018

Pro lidi, kteří často cestují a zároveň se jen tak s něčím nespokojí, jsou ideální lety společnosti Crystal Cruises. Za jejich letenku zaplatí okolo 400 000 korun. Tato výletní společnost doposud nabízela hlavně plavby na zaoceánských luxusních lodích. Dnes nabízí také lety veřejným letadlem.

Letoun Falcon 7X, nekorunovaný princ mezi privátními jety

27.12.2017

Falcon 7X byl představen v roce 2005 jako vlajkový letoun společnosti Dassault Aviation. Letadlo disponuje velkými kabinami a zajišťuje také dálkové tryskové business lety. Falcon 7X, který byl zkonstruován ve Francii, stále platí za fantastický a kvalitní stroj.

VL3 Evolution: špička v kategorii ultralehkých letadel

16.11.2017

VL3 Evolution je moderní české letadlo, které je sériově vyráběno již deset let. Vzniká v Chocni, ve firmě JMB Aircraft. O tohoto aerodynamicky čistého draka je velký zájem. Dokladem toho je počet prodaných kusů, kterých je více než 300 po celém světě.

Airbus 380 společnosti CSA nabízí soukromé apartmány a designové vybavení

5.10.2017

Čína je nejlidnatější zemí světa. Není proto divu, že čínský dopravce China Southern Airlines (CSA) provozuje největší jumbo jet světa - Airbus 380. CSA sídlí v Guangzhou. Jedná se o relativně mladou leteckou společnost, která byla založena roku 1988. V jejím vozovém parku je nyní 536 letadel, které přepravují 110 milionů cestujících.

Cirrus představil světu v pořadí šestou generaci vrtulových letadel typu SR

31.8.2017

Cirrus je americký výrobce letadel, který poslední rok zažívá ohromné úspěchy. Letos společnost představila světu v pořadí již šestou generaci svého vrtulového typu řady SR. Kromě něho bylo pro Cirrus dalším důležitým krokem získání certifikací od tří významných úřadů pro proudový Cirrus SF50 Vision Jet.

Emirates Suites – cestování pro náročné

19.7.2017

Po dlouhou dobu byla letecká doprava symbolem luxusu a života na vysoké úrovni. Mohlo by se zdát, že v dnešní době, kdy se létání stalo běžnou součástí našich životů, se z něj luxus již zcela vytratil. V mnoha případech tomu tak jistě je, neplatí to ale zcela. I dnes lze létat tak, že sama cesta se stane cílem.

Subscribe to RSS - Letadla