NEWS & ARTICLES

Letní kolekce TATIANA by Taťána Kovaříková

ARTICLE BY

Tvorba úspěšné módní návrhářky Taťány Kovaříkové je pro svůj punc luxusu a originality uznávaná nejenom u nás, ale také ve světě.

Její nejnovější kolekce značky TATIANA pro léto 2017, kterou designérka svým klientkám představila během exkluzivní přehlídky v hotelu Four Seasons v Praze, se vyznačuje pro ni typickou čistou linií, precizností, ženskostí a nadčasovostí.

Nechybí dokonalé střihy, podporující postavu, perfektní zpracování a zejména pak kvalitní materiály. Monochromatické modely převážně v bílé a černé barvě doplňují květinové vzory a výrazné odstíny růžové a korálové barvy. Kolekce je obohacena o romantizující prvky inspirované stylem 70. let.

Široké formy v kontrastu s úzkými liniemi, volánky, krajky a prodloužené délky jsou prvky, které rafinovaně zdůrazňují ženskost a ladný pohyb.

Z dílny značky TATIANA vycházejí šaty nejen pro denní nošení, ale také speciální edice večerních rób. Pro tento rok jsou dlouhé večerní šaty vytvořené z krajek a tylů ze Španělska a jsou pravou volbou pro dámu kladoucí důraz na smyslnost a cit pro detail.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

TATIANA KOVAŘÍKOVÁ
605257191
tatiana@tatiana.cz
Dušní 1, Praha

Firemní články

Letní kolekce TATIANA by Taťána Kovaříková

14.6.2017

Tvorba úspěšné módní návrhářky Taťány Kovaříkové je pro svůj punc luxusu a originality uznávaná nejenom u nás, ale také ve světě.

Official Press Release

ZIMA PODLE TATIANY KOVAŘÍKOVÉ: NOVÁ KOLEKCE TATIANA ZIMA 2012/13

14.6.2013

Kolekce pro přístí zimu je tvořena v minimalistickém stylu, velmi ženská. Jednoduché linie dávají vyniknout kombinaci mat a lesk. Kůže a matná vlna, která dodává modelu exkluzivitu a výjimečnost. V kolekci najdete kabáty, topy, tuniky a šaty. Vše v elegantní černé a přitažlivé červené, doplněné o béžovou a bílou.