LEXUS CHYSTÁ NA MILAN DESIGN WEEK 2013 EXPOZICI „AMAZING FLOW“

Official Press Release
Michal Hutta
02. Březen 2013

Lexus na týdnu designu v Milánu 2013 představí uměleckou expozici nazvanou „-amazing flow-“, která je spojením designové filozofie Lexus a toho nejlepšího ze současného japonského umění, architektury a designu. Lexus plánuje prezentovat svoji budoucí vizi, která přesahuje konvenční hranice vnímání designu. Návštěvníkům představí tok (‘flow’) města budoucnosti. Ukáží, jak mohou lidé, vozidla, vzduch, voda a další prvky fungovat coby jediná entita, čímž nastíní představy o nových možnostech života a pohybu. V tomto prostoru se též budou demonstrovat průběžné snahy automobilky Lexus vytvářet nové způsoby vnímání již zavedených hodnot.

Výstava se uskuteční v milánské umělecké galerii Museo della Permanente od 10. do 14. dubna jako součást celosvětově největší expozice veletrhu nábytku a designu - Salone del Mobile di Milano.

Kromě toho se ve výstavních prostorách automobilky Lexus představí médiím i veřejnosti 10 vítězných designových projektů z prvního ročníku soutěže Lexus Design Award. Vítězové budou vyhlášeni na oficiálních webových stránkách soutěže Lexus Design Award: www.lexus-global.com/design/ldaResults.html

www.lexus.cz

Official Press Release

Official Press Release

  

Official Press Release

Official Press Release