LEXUS OPĚT NA VRCHOLU VPRŮZKUMU SPOKOJENOSTI ZÁKAZNÍKŮ

Official Press Release
Michal Hutta
30. Červenec 2014

Majitelé vozů Lexus CT a RX zajistil značce Lexus již podvanácté nejlepší umístění mezi automobilkami v hodnocení spokojenosti britských zákazníků pod záštitou motoristického průvodce What Car? a organizace JD Power.

Na základě průzkumu spokojenosti zákazníků WhatCar?/JD Power je Lexus ve Velké Británii opět tou nejlepší hodnocenou automobilkou, přičemž první příčku obsadila již 12x, což se doposud nikomu nepodařilo. 

Official Press Release

Official Press Release

Lexus se letošní rok dělí o první příčku s Jaguarem. Lexus uspěl díky vysoké spokojenosti majitelů plně hybridních modelů CT a RX. Názory majitelů na jejich vozy, provozní náklady a servisní služby poskytované prodejci Lexus zajistily v hodnocení celkové skóre 80,8%. Studie zahrnovala více než 15 000 hodnocení od majitelů 109 různých modelů.

Lexus CT 200h

Pro Lexus CT 200h byl letošní rok vůbec prvním, kdy se mohl této akce zúčastnit. Lexus CT se dokázal okamžitě prosadit se ziskem celkového sedmého místa a druhého v kategorii nejlepších malých rodinných vozů.

Lexus RX

Model RX se již po druhé za sebou zařadil na post toho nejlépe hodnoceného velkého SUV a ce celkovém hodnocení zaujal 16. místo.

                                                                                              www.lexus.cz

Official Press Release

Official Press Release