L'Homme Yves Saint Laurent odhalil svůj nový stylový doplněk - L’Homme Ultime

03. Srpen 2017 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14768

Yves Saint Laurent přišel loňského roku na trh s novou vůní L Home Ultime, která je novou verzí původní vůně L Homme. Módní dům ji popisuje jako podstatu moderního muže, který je oděn do kultovní vůně, jež odráží odvahu, eleganci a magnetismus.

Tato nová vůně je úžasným setkáním damašské růže a surové smyslnosti šalvěje. Ještě nikdy před tím neměl akord růže takovou sílu. Je vhodná pro muže, kteří žijí naplno a vždy mají věci pod kontrolou. Je to první vůně od YSL, která v sobě pojí troufalou svěžest nóty růže a sílu výrazných aromatických dřevitých tónů. Je jedinou vůní, která vybízí každého muže žít svůj život naplno, a je to ta nejlepší vůně zanechávající osobitou stopu. L Homme Ultime je silná, divoká a jemná zároveň. Představuje kontrast mezi svobodou a kontrolou. Je aromatická, dřevitá a intenzivní. Citrusová exploze grapefruitu v horní části je okořeněna zázvorem a kardamomem. Její srdce obsahuje růži v mužském pojednání, v jeho přirozené smyslnosti.

Růže je nezvykle, avšak dokonale obohacena vůní šalvěje a muškátu. Konečný dřevitý popis jí dodávají cedr a vetiver. Vůni, již vytvořili Anne Flipo, Dominique Ropion a Juliette Karagueuzoglo, je k dostání v 60 a 100ml balení.

Galerie