Žofín ve znamení rychlých koní a krásných žen – a dorazí i vítěz Velké pardubické!

19.2.2018

Ojedinělou příležitost budou mít hosté galavečera Koně na Žofíně v sobotu 10. března 2018. Na Slovanský ostrov se totiž dostaví kůň, který v roce 2017 psal historii. Bude jím vítěz 127. Velké pardubické No Time To Lose. V doprovodu svého žokeje Jana Kratochvíla, trenéra Josef Váni st.

Baron zahřeje i osvěží

16.2.2018

Chystáte rodinnou oslavu nebo party s přáteli a hledáte inspiraci pro dokonalé pohoštění? Pak by na ní určitě neměl chybět ovocný destilát Baron Hildprandt. Kromě toho, že je delikátní samotný, jsou z něho i skvělé, ať už teplé nebo studené, drinky.

ÚNOROVý GASTRO ZÁŽITek VE SPICES

15.2.2018

Restaurace a bar Spices vykopává rok 2018 hned několika novinkami. Tou nejzásadnější je nový šéfkuchař Stephen Senewiratne, který se po dvou letech opět vrací do Spices. Spolu se svým kulinářským týmem připravil na únor pro hosty restaurace týdenní festival čínské kuchyně, který oslavuje příchod nového čínského roku.

Novoroční číše vína dámského klubu Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club

14.2.2018

Devatenáctý rok zahájil Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club tradiční „Novoroční číší vína“ v prostorách Kláštera minoritů sv. Jakuba. Tohoto dámského klubu uskutečnilo 16 setkání, což, jak při rekapitulaci uplynulého ročníku uvedla zakladatelka klubu Helena Kohoutová, představuje zhruba 67 hodin společně stráveného času.

Nechte si ocenit své minerály a drahé kameny na specializované výstavě Geosvět

14.2.2018

Sbíráte nebo se vám prostě jen líbí krása nerostů? Na veletrhu Geo Svět / Minerály a drahé kameny najdete vystavovatele z České republiky i ze zahraničí.

Oslavte Valentýna netradičními chutěmi v SaSaZu!

13.2.2018

Restaurace SaSaZu je spojením alchymie chutí, barev, vášně a designu, které společně vytváří nezapomenutelný zážitek při její návštěvě. Nachází se přímo v srdci Holešovické tržnice a dýchá z ní atmosféra samotné Asie. Restaurace funguje na principu sharing style, při němž jsou pokrmy servírovány doprostřed stolu, aby si každý mohl nabídnout.

Potřebujete vyčistit hlavu a zformovat postavu? Zajděte na lekci Bikram Yogy!

12.2.2018

Určitě jste již slyšeli o blahodárných účincích Bikram Yogy. Potřebujete-li si i Vy vyčistit hlavu a udělat něco pro své tělo, navštivte studio Bikram Yoga Prague, které se nachází Na Pankráci. Založila jej v září roku 2006 Tereza Bonnet Šenková. Od té doby jím prošly stovky spokojených klientů, kteří se tu mění před očima.

Cocotte Minute

Cocotte Minute a Pio Squad startují společné RUDE BOYS RALLYE

12.2.2018

Tyto nejsvébytnější české ikony svých žánrů vyrazí na společnou spanilou jízdu skrz Česko. Kapela Cocotte minute, která zažila při svém loňském turné mimořádný úspěch, letos přichází s dalším originálním konceptem.

Zdenek’s Oyster Bar: autentický přímořský zážitek v historickém centru Prahy

9.2.2018

Zdenek’s Oyster Bar je restaurace na pražském Starém Městě, která je otevřena od roku 2011. Brzy po otevření v ní začal pracovat šéfkuchař Jirka Nosek, který zde začal vytvářet v Česku ojedinělou seafood kuchyni.

V Levitate se potkávají asijské kořeny s moderní severskou gastronomií

6.2.2018

Levitate je neobvyklá restaurace, která se nachází jen 300 metrů od Václavského náměstí. Jakmile sem z rušné ulice vstoupíte, budete se cítit jako v oáze klidu. Všudypřítomná zeleň se v Levitate prolíná s moderním skandinávským designem, jemuž dominuje dřevo a sklo.