Novinka v nabídce proslulé značky Kusmi Tea: White Anastacia - bílý čaj s bergamotem a pomerančovými květy

24.4.2018

Značka Kusmi Tea vznikla v roce 1867 a nabízí výběrové čaje z celého světa. Novinkou je exluzivní bílý čaj White Anastacia. Kusmi Tea nabízí pod stejným názvem čajovou směs a to již více než 100 let. Toto je její nová varianta. Jak už název napovídá, základem směsi je bílý čaj.

Novinka letošního jara – unikátní boty HOVR Phantom značky Under Armour vám zajistí pocit beztíže!

19.4.2018

Americká společnost Under Armour přináší toto jaro novinku, se kterou se budete vznášet. Boty HOVR Phantom jsou totiž vybavené „energetickou sítí“, která umožňuje zažít doslova pocit beztíže!

Vyzkoušejte ty nejmodernější golfové vozíky od Golf Geum Technology

18.4.2018

Historie pražského designového studia Golf Geum Technology sahá do roku 2010, kdy ho založil současný CEO, vášnivý golfista a zkušený designér. Společnost se zabývá výrobou luxusních golfových vozíků. Dlouhodobou strategií firmy je zavádění inovativního designu a špičkového technologického řešení do golfového průmyslu.

Představujeme německé vinařství rodiny Raddeck, které v roce 2016 získalo prestižní ocenění Gault & Millau

12.4.2018

Víno je stejně jedinečné jako lidé, kteří ho provázeli. Tak zní motto rýnsko - hessenského vinařství Raddeck. Kromě zkušeností je to vášeň, co dělá dobré víno. Vinař musí mít nejprve vizi, která velmi pozvolna realizuje pečlivou práci. "Na našich vinicích hospodaříme ekologicky a poté zpracováváme hrozny šetrným způsobem."

Galadegustace Bourgogne & Champagne v Kaiserštejnském paláci se blíží

6.4.2018

Blíží se další ročník oblíbené Galadegustace Bourgogne & Champagne, na kterou si vás dovoluje pozvat společnost Premier Wines & Spirits. Tato velkolepá degustace se uskuteční již ve středu 11. dubna 2018 v Kaiserštejnském paláci na Malostranském náměstí. Začátek je plánovaný na 14. hodinu, konec v 19 hodin. Jedná se o 3.

Kuvajťané si zamilovali lanýže pocházející z pouště

4.4.2018

Kuvajťané milují lanýže. Nejde však o ty černé, které známe z Evropy a které rostou pod duby. Tento lanýž má bílou barvu a roste v poušti, když zaprší. S chutí a na všechny způsoby si ho připravují beduíni. Dělají z nich například omáčku, kdy povaří lanýže s cibulí nebo je jedí s masem a rýží.

RUM, KTERÝ DAL SVĚTU RUM: Barbadoský Mount Gay Rum

3.4.2018

Rum, který stvořil rum. Tak se říká barbadoskému rumu Mount Gay, nejstaršímu rumu na světě. Příběh tohoto unikátu se datuje od roku 1703, kdy se o výrobě rumu v palírně Mount Gay na ostrově Barbados objevuje první písemná zmínka. Mount Gay je tak nejen nejstarším rumem, ale i nejstarším nepřetržitě vyráběným alkoholem na světě.

Philip Morris v Česku a na Slovensku vydělal tři a půl miliardy

3.4.2018

Kutnohorskému tabákovému koncernu Philip Morris stoupl jen za minulý rok čistý zisk o 25,9 procenta na 3,5 miliardy korun. Tržby vzrostly o 6,5 procenta na 12,2 miliardy. Společnost plánuje vyplatit akcionářům dividendy 1080 korun před zdaněním. Na 1269 korun vzrostl zisk na akcii, původně to bylo 1008 korun.

Zlatý kuchař 2017: Den „D“ se blíží

28.3.2018

Už jen několik týdnů zbývá do vyhlášení výsledků ankety Zlatý kuchař 2017. Letošní, již pátý ročník vyhlašuje redakce časopisu Gastro&Hotel profi revue. Vzorem je pro ni podobná anketa, kterou každoročně vyhlašuje prestižní německý časopis Der Feinschmecker.

Japonci následují celosvětový trend a pouštějí se do výroby ginu

27.3.2018

Japonská whisky je v dnešní době známá takřka po celém světě svou kvalitou. Za posledních deset let popularita produkce ze země vycházejícího slunce roste, dokonce se dostala na první místo v prestižní publikaci Whisky Bible.

Sladké pokušení z Provence s výrobky la Petite Bonté

26.3.2018

Francie se stala vášní několika lidí zajímajících se o tuto úrodnou zemi, ale i o produkty, které nabízí. Tak vznikl projekt internetového obchodu la Petite Bonté v Praze. A proč la Petite Bonté? Protože to jsou "malé radosti". Takové, které dělají každodenní život hezčí. Zde je možné zakoupit luxusní dobroty či ručně dělané šperky.