Lifestylový hotel, kde pokoje souzní s přírodou

27. Červenec 2020

Chcete zavítat do skvělého lifestylového hotelu, který se inspiruje přírodními motivy, a nabízí tak jedinečný zážitek pro každého hosta? Právě Botanique Hotel Prague je pro Vás poté jasnou volbou, protože se v každém ohledu zaměřuje na maximální pohodlí a komfort svých hostů, přičemž se snaží brát ohled i na ekologii. Výjimečný pobyt si můžete v hotelu užít díky nově rekonstruovaným pokojům plných technologických vychytávek, v nichž si pohodlně odpočinete po náročném dni.

Botanique Hotel Prague přichází s novým konceptem lifestylového hotelu, který je inspirován přírodou. Energii můžete načerpat již v prostorách lobby či restaurace Bistro & Bar Botanique, které se proměnily v příjemnou květinovou oázu. Každý z 214 hotelových pokojů je vybaven 49" full HD Smart televizí s možností zrcadlení obrazovky, klimatizací a silnou Wi-Fi. Po neplánované koronavirové přestávce je čerstvě k dispozici více jak 70 zcela nových pokojů Superior a Premium inspirovaných přírodou, které si Vás získají jak designovými, tak promyšlenými technologickými detaily mezi něž patří výjimečné židle Normann Copenhagen, porty USB a USB-C Apple, výborná Nespresso káva na pokojích zdarma, výkonný přenosný fén anebo „anti-fog” techologie koupelnového zrcadla, která zaručí, že se v zrcadle krásně uvidíte i po dlouhé horké dešťové sprše. Naprostou novinkou hotelu je pak nabíječka pro elektromobily zdarma a Botanique Market, který svou nabídkou nahrazuje a dalece předčí zastaralé hotelové minibary. V hotelu nenajdete žádné jednorázové předměty, jako jsou třeba plastová brčka nebo malé lahvičky mýdla či šamponu. Ty naopak nahradila vysoce kvalitní organická přírodní kosmetika.

Botanique Hotel Prague je zapojen do kampaně „V Praze jako doma”, díky čemuž nabízí svým hostům za každou strávenou noc volný vstup na různé pražské památky, do muzea či ZOO a na mnoho dalších městských aktivit. Díky tomu můžete i Vy pomoci Praze, aby se po mimořádných opatřeních opět vrátila k životu.

Hotel je ideálním řešením, pokud máte v plánu uspořádat malé i střední konference či jiné akce. Všechny místnosti mají silnou a spolehlivou Wi-Fi, vestavěný sound systém a klimatizaci. Vybrat si lze ze široké škály konferenčních balíčků, coffee breaků, obědů a další nabídky. Obchodní tým je Vám navíc vždy ochotně k dispozici a velice rád se o Vaši akci postará od A do Z, ať již se jedná o klasický meeting, oslavu narozenin nebo třeba tematickou párty. Kontaktovat jej můžete na této stránce.

V Bistro & Bar Botanique, kde si můžete pochutnat na mezinárodní kuchyni i klasických českých jídlech v moderním pojetí, nyní potěší i „bezlepkáře“, pro které restaurace nově nabízí 100% bezlepkové menu. Polední menu se zde podává vždy od 11 do 14 hodin.

Pokud ještě stále nemáte rezervaci, jistě Vás inspirují speciální balíčky, které Botanique Hotel Prague právě nabízí. Jedním z nich je například velmi zajímavá nabídka, kdy si objednáte pobyt v lifestylovém hotelu alespoň na 4 noci a ušetříte 35 %, anebo balíček, díky kterému získáte možnost bezplatného storna, jestliže nebudete moci z nějaké důvodu do hotelu dorazit, což v těchto nejistých dnech jistě oceníte.

Botanique Hotel Prague

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže