LIMITOVANÁ EDICE KABELEK SERPENTI FOREVER OD BVLGARI

Redakce
27. Leden 2016
Čtenost článku je: 12643 [?]

Luxusní kabelka z limitované edice BVLGARI Serpenti Forever je klenotem mezi jarními a letními doplňky kolekce. Je vyrobená především ručně z kůže z krajty procesem, který trval tři měsíce. V kolekci bylo vyrobeno pouze 68 kusů.

Vzor kabelky našel inspiraci v designu High Jewelry náhrdelníku z roku 1968, který byl obsypaný smaragdy, rubíny a safíry a doplněný o diamanty. V roce 2006 ozdobil na slavnostním předání cen Akademie – Oscar večerní šaty Keiry Knightleyové, nominované na Oscara za snímek Pýcha a předsudek.

Oproti asymetrickým florálním motivům, které se tehdy používaly ve Florencii, působí náhrdelník BVLGARI uhlazeně a elegantně, čehož chtěla značka docílit. Odlišit se od ostatních.

Na kabelce Serpenti, s ikonickým zavíráním v podobě hadí hlavičky s modrýma očima osazenýma lapis lazuli, se odráží moderní interpretace zmíněného náhrdelníku. Značka BVLGARI pochází z Říma a již od roku 1884 se zabývá výrobou exkluzivních klenotů, luxusního zboží jako jsou parfémy nebo hodinky a nabídkou špičkových hotelů a resortů.

Galerie