Lise Charmel, jedinečné spodní prádlo pro jedinečné ženy

Redakce Luxus.cz
09. Listopad 2016
Čtenost článku je: 12477 [?]
Spodní prádlo Lise Charmel je výjimečné. V této společnosti dělají výjimeční lidé, mistři svého oboru, kteří dbají na silnou tradici zpracování a realizují ji pomocí těch nejmodernějších technologií. Chcete-li být jedinečná a žensky jemná, je Lise Charmel přímo pro Vás.

Značka se sídlem ve francouzském Lyonu pokračuje v tradici umění tvorby korzetů, jimiž se proslavila. Díky investicím do laboratorních výzkumů se značka neustále vyvíjí, investuje do nových materiálů a pokročilých technologií tak, aby její spodní prádlo dosáhlo dokonalosti.

Její bohaté zkušenosti jsou zárukou bravurního zvládnutí střihů tak, že se v něm každá žena cítí pohodlně. Pro své nádherné výtvory se jí pravidelně dostává mezinárodního uznání. Každou sezónu vytváří dokonalé spodní prádlo, které je rok od roku jedinečnější.

Kolekce pro podzim a zimu tohoto roku obsahuje několik podkolekcí. Jednou z nich je Ultra Feminin. Je bohatá na rafinované linie, které obnovují přirozenost svádění. Exkluzivní „staré“ květy jsou velmi lehce prošité. Růžová sluší každému tónu pleti, je něžná a vyzývavá zároveň.

Podkolekce Splendeur Soie, jejíž hlavní složkou je hedvábí, je unikátní a elegantní. Samo hedvábí je vyšívané a ještě je pokryto jemnou výšivkou z tylu. Inspirací této kolekci byla krása křišťálu. V této kolekci jsou použity zcela inovativní barvy toho nejkvalitnějšího hedvábí. Kolekce je založena na kontrastech, jasně modrá je lemována barvou perleti, křišťálově zelená je vyšívána barvou moře.

Lise Charmel je prádlo pro ty nejnáročnější ženy, které vyžadují top kvalitu a originální vzhled. Jen s prádlem Lise Charmel budete krásná a úspěšná… K dostání je například v obchodech Le Chaton, Oxalis dessous nebo na www. luxusnipradlo.cz.

Lise Charmel