LODě & JACHTY

VanDutch 56 - následovník legendárního modelu 55

VanDutch 56 – následník trůnu na vlnách

7.5.2018

Nizozemská loděnice Vanguard Dutch Marine Limited byla v Heerenveenu založena v roce 2009 a její luxusní jachty se od té doby dostaly jak do obecného povědomí, tak do flotil mnoha celebrit ze světa sportu i šoubyznysu, a nejen jich.

Luxusní jachta Mercedes-Benz Style zažívá světovou premiéru

8.3.2018

Se svou jachtou „Arrow460-Granturismo“, která zahajuje svou panenskou cestu na Azurovém pobřeží, zakládá Mercedes-Benz zcela novou koncepci lodě. První exemplář nového modelu motorové jachty „Arrow460–Granturismo” je pojmenován „Mercedes“ a věren tradici svého jména představuje zcela nový lodní koncept.

Kvalitní, funkční a spolehlivé lodě vyrábí Yachtboom

6.2.2018

Společnost Yachtboom, která byla založena před pěti lety, se zabývá stavbou moderních a dynamických hausbótů z kompozitních materiálů, ale také klasických obytných lodí ze dřeva. Její zákazníci si mohou vybrat z nabízených modelů, nebo si mohou nechat postavit hausbót či loď na míru.

qg2jSaBayYY

Toužíte po skutečně luxusní jachtě? Pomůže Vám Bychl Yacht Centrum

31.10.2017

Společnost Bychl Yacht Centrum, která byla založena roku 1997, je u nás a na Slovensku výhradním zástupcem anglického výrobce luxusních motorových jachet Sunseeker, které se vyrábějí v délkách od 35 do 155 stop. Protože byl velký zájem i o motorové čluny, před 11 lety společnost rozšířila svoji nabídku o i jety firmy Williams.

Subscribe to RSS - Lodě & Jachty