Loewe představuje novou pánskou toaletní vodu Solo Loewe

27. Červenec 2017 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14360

Loewe je značkou, která vznikla již v roce 1846 ve Španělsku. Svým vyjadřováním představuje ten pravý španělský luxus. Značka se specializuje na koženou galanterii, kolekce prȇt-à-porter, doplňky a parfémy.

A právě v odvětví parfémů zažívá značka úspěch. V průběhu posledních 40 let vytvořil Loewe mnoho exkluzivních a individuálních kolekcí vůní, jež jsou vytříbené, elegantní a neopakovatelné, a to jak pro dámy, tak pro pány. Firma Loewe dosáhla úspěchu jako značka exkluzivních parfémů, když velmi promyšleně přetvořila prodejní prostory v jedinečný nákupní zážitek.

Solo Loewe Esencial by Loewe je dřevitá vůně pro muže. Jedná se o novou vůni, která byla na trh vypuštěna v roce 2017. Nejvýrazněji v ní hrají tóny mandarinky, máty a levandule. V jejím středu je cítit muškátový oříšek, tymián, rozmarýn a kardamom. Základem je pačule, kadidlo, tonka a guajakové dřevo, které jí dodává specifický přírodní tón.

Jedná se o velice lehkou kovovou vůni, v níž se vonné tóny citrusových plodů snoubí s kořenitou vůní rozmarýnu a tymiánu. A právě tyto protichůdné vonné akordy, na kterých je Solo Loewe založena, dělají vůni tak neobyčejně výjimečnou.

Galerie