Longines a jeho nejpřesnější quartzové hodinky Conquest V.H.P.

Redakce Luxus.cz
17. Prosinec 2017
V letošním roce představila věhlasná hodinářská společnost Longines svůj nový model sportovních hodinek – Conquest V.H.P. (Very High Precision). Jak již jejich název napovídá, tyto hodinky vynikají svojí vysokou přesností, kdy je jejich odchylka pouhých 5 vteřin za rok. Pokud chcete tuto novinku darovat svému blízkému, navštivte Hodinářství Bechyně. Pouze v jeho dvou prodejnách jsou totiž tyto hodinky již nyní exkluzivně k dostání. Do konce roku je tato novinka ve světě dostupná pouze v pár vybraných buticích Longines. Touto skutečností společnost Longines poděkovala Hodinářství Bechyně za jeho vysoce kvalitní služby při jejich spolupráci.

Hodinky Conquest V.H.P. pohání strojek ETA, který je vyrobený speciálně pro Longines. Tento renovovaný strojek je vysoce přesný, jeho tolerance odchylky je pouhých ± 5 s za rok. Zároveň je schopný resetovat ručky pomocí systému GPD poté, co dojde k vystavení magnetickému poli. Dalším velkým benefitem těchto hodinek je dlouhá životnost baterie a věčný kalendář, který ukazuje datum až do roku 2400. Model hodinek Conquest V.H.P., které jsou vyrobeny z oceli, je k dostání ve variantách s třemi ručkami, s průměrem pouzdra 41 a 43 mm, nebo jako chronograf o velikosti 42 a 44 mm. Každý model je navíc vybaven indikátorem E.O.L. (End of Life), který vás upozorní na vybití baterie.

Longines se v tomto modelu navrací ke quartzovým strojkům, hodinářské technologii, ve které sehrála významnou roli průkopníka a experta, zvláště pokud jde o aktivity spojené s časomírou. Také samotné představení této nové kolekce odkazovalo na dlouhou historii společnosti. Konalo se totiž v Neuchâtelské hvězdárně – na místě, kde byly v roce 1954 certifikovány vůbec první absolutně přesné quartzové hodinky Longines.
Longines Conquest V.H.P. L3.716.4.66.6

Longines Conquest V.H.P. L3.716.4.66.6

Longines Conquest V.H.P. L3.716.4.66.6
Longines Conquest V.H.P. L3.716.4.76.6
Longines Conquest V.H.P. L3.716.4.96.6
Longines Conquest V.H.P. L3.726.4.56.6
Longines Conquest V.H.P. L3.726.4.96.6