LUSH 1. 4. 2014 otevřel svou kuchyni v Praze

Redakce LUXUS.cz
07. Duben 2014

Britská kosmetická značka LUSH přichází s převratnou novinkou: 1. dubna oficiálně otevřela svou LUSH Kitchen
– čili LUSH kuchyni. V útulném, přesto moderně vybaveném zařízení ve městě Poole blízko továrny, kde se vyrábí většina produktů značky, se budou denně před zraky diváků tvořit exkluzivní a limitované edice produktů.

 

Produkty se budou vyrábět v malých dávkách z těch nejčerstvějších surovin a ještě téhož dne budou zasílány zákazníkům, kteří si je mohou zakoupit online na e-shopu. Rozesílat se bude celosvětově, tedy i do České republiky.

 

 

Přidanou hodnotou, kterou jistě ocení všichni zákazníci, je navíc to, že prostředí kuchyně bude snímáno a živě vysíláno na webu www.lush.co.uk/kitchen, takže všichni se budou moci podívat na výrobní postupy online! Plánuje se i vysílání dalších speciálních aktivit z pozadí značky LUSH, včetně setkání s hosty, povídání o produktech apod.

 

 

OPRAVDOVÉ, ČERSTVÉ, TRANSPARENTNÍ

Základem produktů značky LUSH je čerstvost a ruční výroba pomocí nejkvalitnějších, ekologicky a eticky pěstovaných

a získávaných surovin. Poprvé budou moci zákazníci nahlédnout i za „oponu“ a přesvědčit se o tom, jak dokonale čerstvé a přírodní produkty jsou. LUSH Kitchen nabízí zcela nový způsob doručování kosmetiky zákazníkům a je zcela unikátním konceptem na kosmetickém trhu, co se týče ukázky transparentnosti výroby. 

 

www.lush.co.uk/kitchen

www.lush.cz

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor