Lush představuje nahatou péči o pleť

Redakce LUXUS.cz
16. Říjen 2018

Lush Labs vydává na podzim nové pečující nahaté produkty na pleť. Milovníci této skvělé kosmetiky se mohou těšit na nová séra, čistící oleje, tuhé krémy a masku na oči bez obalu. Protože jak Lush říká: „Co je dobré pro životní prostředí, je dobré pro vás“.

Horkou novinkou je nahatý pleťový olej pro zklidnění a hydrataci - Banana skin. Díky krémovému čerstvému banánu, ovesným vločkám a hydratujícímu mangovému máslu spolu s tapiokovou moukou dosáhnete nebesky hebké pokožky. Olej si vás získá svojí božskou vůní banánu s konejšivým nádechem vanilky. Kromě toho je jeho aplikace velmi jednoduchá. Stačí jen přejet tímto voňavým máslovým oválkem po tváři a lehce jej prsty vmasírovat.

Další novinkou je inovativní maska pod oči s názvem Mortal Kombu. Již žádné čajové sáčky a okurky! Toto převratné osvěžení pro vaše oči pochází přímo z oceánu – maska je totiž vyříznutá z mořské řasy kombu bohaté na minerály. Je nasáklá antioxidačním zeleným čajem pro oživení a ochranu jemné pleti.

Doslova rozjasňujícím zázrakem je Jade Roller, který slouží k čištění, tónování a masírování pleti. Obsahuje mungo fazolky, které podporují krevní oběh a marulovou silici, jež je známá pro svou schopnost zlepšovat pružnost pokožky. Stahující olej z lískových oříšků a stimulační máta peprná ji zanechají hebkou a osvěženou.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor