LUSH PRO VELIKONOCE 2015

LUSH
Redakce LUXUS.cz
23. Březen 2015
Co kdybyste letos místo hříšně kalorických čokoládových vajíček zkusili něco jiného? Obdarujte své blízké některým z vymazlených koupelových produktů velikonoční kolekce značky LUSH.
HOPPITY POPPITY

HOPPITY POPPITY

Produkty jsou zcela bez konzervantů a zbytečných obalů, nejsou testované na zvířatech a obsahují výtečná vyživující másla a oleje pocházející s fair trade zdrojů.
IMMACULATE

IMMACULATE

Kolekce pro letošní jaro je inspirována veselými barvami jara a duhy. Velikonoční kolekce je nabízena v pražském LUSH obchodě v Palladiu již od 27. 2. 2015.
IMMACULATE

IMMACULATE

Koupelová bomba Hoppity Poppity Symbolem Velikonoc je zajíček a tento roztomilý ušáček je hlavním produktem letošní velikonoční kolekce LUSH. Po vhození do vany si připravíte osvěžující bylinkovou koupel. Povzbudí vás, když se nebudete cítit zrovna vesele, už jen kvůli zábavným chvílím, které s ním ve vaně zažijete: šumivá bomba do koupele má v sobě prskající kuličky.
CARROT

CARROT

Mýdlo Somewhere Over The Rainbow Mýdlo po rozkrojení hraje všemi barvami duhy, voní nádhernou kombinací růžové absolue a silicí z neroli a sicilské mandarinky.
GOLDEN EGG

GOLDEN EGG

Sprchové želé Pot O’Gold Zapomeňte na čokoládové laskominky - tohle je to pravé sladké potěšení! Pokud se vám líbí vůně zlatého velikonočního vajíčka nebo Vanillary, z tohohle želé se vám bude chtít samou radostí tancovat! Obsahuje silici pomeranče, pryskyřici z myrty, čerstvou ananasovou šťávu a vanilkovou absolue. Chvíle ve sprše se pro vás tak stanou tou nejoblíbenější částí dne!
FLUFFY

FLUFFY

Stálé velikonoční produkty Olejová bomba do koupele Golden Egg Neuvěřitelně omamná vůně medových karamelek a k tomu zlaté třpytky - co víc si ve vaně přát? Třpytky jsou ze 100% rozložitelného materiálu (řas), takže můžete tuhle voňavku používat zcela bez obav. Šumivá bomba obalená vrstvou výživných olejů obsahuje např. fair trade kakaové máslo.

Koupelová bomba Fluffy Egg Jaké by to byly Velikonoce, kdyby nebylo barevných vajíček! Toto navíc voní jako to nejsladší cukrátko. Koupelová bomba Immaculate Eggception Když vhodíte toto neodolatelné vanilkovo-citrusové vajíčko do vany, během chvilky se vám z něj vylíhne kuřátko - anebo taky skákající králiček...Prostě o Velikonocích se dějí zázraky…

Znovu použitelná pěna do koupele Bunch Of Carrots Skvělý produkt pro všechny, kdo přemýšlejí nejen ekologicky, ale i ekonomicky. Pěnou do koupele ve tvaru mrkvičky stačí párkrát pročechrat vodu ve vaně pod kohoutkem, a rázem se vám vytvoří vrstva pěny vonící omamnou tropickou kombinací citronu, grapefruitu a buchu. Mrkvičku poté dejte usušit - vydrží vám na několikeré použití! Mýdlo Carrot Toto mýdlo je vyrobeno bez palmového oleje a obsahuje povzbuzující silice z bergamotu a sicilského citronu. Mýdlo je vyrobeno ve tvaru velké mrkvičky, která se prodává rozkrájená na kousky. Uvnitř každé kostky na vás vykoukne skákající zajíček.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor