Lush svými novinkami myslí na Velikonoce i Den matek

Redakce LUXUS.cz
10. Duben 2017
Velikonoční novinkou je koupelnová bomba Chick ‘n’ Mix, díky které budete mít skutečně veselé Velikonoce. Tahle sladká bomba je plná překvapení. A také absolue z tonky a osvěžující bergamotové silice, aby vám přinesla trochu jara.

Designová je znovu použitelná koupelnová pěna Bunch Of Carrots. Podržte mrkvičky v proudu tekoucí vody, vyčarujte spoustu osvěžující tropicky voňavé pěny a pak je odložte stranou oschnout a čekat na příště. Opřete se, relaxujte a užívejte si koupel plnou bublinek se silicemi ze sicilských citronů, bergamotu a těhozevu.

Dobré vejce je samozřejmě zlaté vejce, tím se řídili v Lush, když vytvářeli krémovou koupel Golden Egg. Libujte si v lázni s hydratačním fair trade olivovým olejem a fair trade bio kakaovým máslem, dokud si vy a vaše pokožka nebudete připadat sladší než karamel a voňavější než továrna na čokoládu.

Sladkostí nemáte nikdy dost? Pak si je dopřejte i v koupelně a umyjte se luxusním mýdlem Chocolate Easter Egg. Osahuje vanilku, veganskou bílou čokoládu a citrusové silice, které si vaše pokožka zamiluje.

14. května slavíme Den matek. Hýčkejte svou maminku Lush klasikou i zcela novými dobrotami. Novinkou je koupelnová bomba Mum . Silice z pomerančů a sicilských citronů vás zvou k povznášející koupeli, posaďte se, usmějte se a relaxujte. Růže vůni zjemňují a tvoři lehký, svěží květinový závan, který vám bude připomínat nějakou dobře známou příjemnou vůni… možná čerstvě vyprané prádlo?

Krásným dárkem je také sada Thanks Mum. V nepříliš vzdálené budoucnosti si bude vaše maminka užívat neodolatelnou vůni a hebkost tělového kondicionéru plného ovesného mléka, banánů a avokáda. Také promasíruje a vydrhne pokožku peelingem s jemnou mořskou solí a uklidňující absolue z mimózy, a nakonec si vychutná snovou očistu se sprchovým gelem s konejšivou tonkou, která jí osladí život.

Lush nabízí také originální šátky, jako například šátek Tulip. Při jeho nošení se kreativitě meze nekladou. Popusťte uzdu své fantazii a noste tento tajemný šátek s tulipány ledabyle okolo krku, jako opasek, nebo jen tak přes rameno!

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor