Lush uvádí 40 odstínů veganského make-upu se 45% kokosového oleje

Redakce LUXUS.cz
12. Červenec 2018

V pátek 29. 6. 2018 uvedl Lush svoji zbrusu novou kolekci tuhého make-upu Slap Sticks s vrstvitelným, středně silným krytím a přirozeným podtónem. Na pleti ho nepocítíte a vaše pleť bude tak krásná a zářivá, jako by se právě vrátila z lázní.

Přivítejte zdravý, rozjasněný vzhled...

Každý z nové řady make-upů obsahuje luxusní ingredience, které hydratují, zvláčňují a oživují při každé aplikaci. Vybírat můžete ze 40 odstínů (také s teplým a studeným podtónem), které sednou každé tváři. Takový make-up vaše pleť ještě nezažila.

Make-up obsahuje spoustou zvláčňujících olejů z jader ořechů, díky kterým vaše pleť zazáří. Je tvořen ze 14% pigment a ze 45% indonéským kokosovým olejem, který pleť hydratuje a zklidňuje. Další unikátní ingrediencí je peruánský jojobový olej, který se velmi podobá přirozenému kožnímu mazu a zajišťuje krásné nanášení vybraného pigmentu. O bezchybné vzezření se stará výživná ochranná směs candelilla, slunečnicový a růžový vosk. Arganový olej napojí žíznivé tváře a dodá jim nádherný jas, který uvidíte i po odlíčení.

Limitovaná edice!

Tuhý make-up Slap Stick bude prozatím dostupný pouze on-line a na jeden měsíc! Každá z tuhých make-upových "tyčinek" je z praktických důvodů částečně zahalena do sloupnutelného biologicky rozložitelného vegan vosku a obdržíte ji v recyklované a recyklovatelné kartonové krabičce. Pro prodloužení čerstvosti make-upu ho uzavřete do znovupoužitelné nádobky, čímž uděláte také trochu pro životní prostředí.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor