Luxusní APARTMÁ EXECUTIVE v hotelu Zlatý anděl v Českém Krumlově

Ondřej Petera
04. Říjen 2019

Luxusní hotel Zlatý anděl se nachází v malebném okresním městečku Český Krumlov, který je od roku 1992 zapsán na Seznamu památek světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Nalezneme ho přímo na náměstí Svornosti v samém centru města.

V momentální chvíli se může hotel pochlubit 40 atypickými pokoji a 6 luxusními apartmány, které splní požadavky i těch nejnáročnějších návštěvníků. Mimoto nalezneme v hotelu i restaurace, kavárnu či Music&Cocktail Bar nebo seminární místnosti, jimiž jistě nepohrdne žádná korporátní klientela.

Zlatý anděl je tvořen třemi historickými objekty gotického původu, které za svou existenci prošly četnými renesančními a barokními přestavbami. Jednu z nejvýznamnějších přestaveb uskutečnil současný majitel Martin Mendlik, který změnil komplex budov právě na moderní hotel, v němž nechybí výtečné gastronomické provozovny.
Touto rekonstrukcí to však pro Martina neskončilo. Po roce 2000 stihl zrekonstruovat i historickou budovu na náměstí v dnes šest luxusních apartmánů. Každý pokoj je něčím jedinečný, je osobitý a především luxusní.
Prostory pokojů jsou vybaveny vším, co člověk k příjemnému ubytování potřebuje. Jmenovitě pohovkou se specifickými uměleckými detaily, samostatnou ložnicí, plně zařízenou kuchyní a stylovou koupelnou. Samozřejmě nepostrádají ani satelitní TV a vlastní bezplatnou Wi-Fi. Kapacita takového pokoje jsou 2-4 lidi.

Nezapomínejme si zmínit i nějaké informace o gastronomii, jelikož jídlo potřebuje a hlavně miluje úplně každý.
Jednou restaurací je DON JULIUS, jenž se může chlubit specialitami místní i zahraniční kuchyně, které si v létě můžeme vychutnat i na venkovní terase.
Druhou je elegantní podnik PETR VOK, ze kterého budeme mít nádherný výhled na náměstí. Sám hotel doporučuje na tomto místě pořádat slavnostní obědy, večeře či jakékoliv oslavy, jelikož je pro to tato restaurace jako stvořená.

Pro posezení přímo na náměstí uvedeme kavárnu, která se může pochlubit pestrou nabídkou dezertů a v létě možností odpočinku na venkovní terase. Připomeňme si ještě velmi oblíbený Music&Cocktail Bar, jehož spoustou výtečných míchaných nápojů a osobitým interiérem může lákat haldy milovníků zábavných večerů.

Mezi uzavřenými prostory budov můžeme nalézt vlastní otevřený krb, který vytváří ideální místo pro prázdninové grilování nejen pro hotelové hosty.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor